صفحه اصلی / اسلایدر / ارائه تسهیلات برای ضمانت پرداخت مالیات/ مالیات‌ستانی از فعالان مجازی و اینفلوئنسرها
ارائه تسهیلات برای ضمانت پرداخت مالیات/ مالیات‌ستانی از فعالان مجازی و اینفلوئنسرها

ارائه تسهیلات برای ضمانت پرداخت مالیات/ مالیات‌ستانی از فعالان مجازی و اینفلوئنسرها

کسب و کار نیوز- سخنگوی سازمان مالیاتی کشور گفت که در راستای اجرای عدالت مالیاتی، تولیدکنندگان شامل تسهیلات شده و فعالان مجازی با ابزارهای مختلف برای مالیات‌ستانی شناسایی خواهند شد.

به گزارش کسب و کار نیوز، «مهدی موحدی» درگفت‌وگویی افزود: یکی از اهداف سازمان امور مالیاتی این است که تا جای ممکن مالیات‌ها را با هدفگذاری بر نقاط مغفول و کور که پیش از این مالیات ستانده نمی‌شده و مربوط به حوزه غیرمولد است، دریافت کند.

وی گفت: یکی از اهداف سازمان مالیاتی، ارائه تسهیلات مربوط به پرداخت گمرک برای واردکنندگان است تا در فشار مالی و کمبود نقدینگی از ضمانت‌های بانکی و وثیقه‌های دیگر استفاده کنند. موحدی ادامه‌داد: همه تولیدکنندگان می‌توانند از این شرایط برای پرداخت مالیات استفاده کنند تا بر منابع مالی و اقتصادی‌شان در امر تولید فشاری وارد نشود.

سخنگوی سازمان مالیاتی یکی دیگر از اقداماتی که در حوزه عدالت مالیاتی انجام شده را شناسایی کسانی برشمرد که فعالیت انتفاعی داشته و سود اقتصادی می‌برند. وی تصریح‌کرد: این افراد شامل فعالان مجازی، اینفلوئنسرها و همه افرادی که به‌طور غیررسمی به‌دنبال کسب درآمد هستند، است و به‌زدودی مالیات‌ستانی از آنان انجام خواهد شد.

همچنین مطالعه کنید:

قیمت میوه تا پایان مهر تغییری ندارد

به گزارش کسب و کار نیوز، مصطفی دارایی نژاد از آرامش حاکم بر بازار میوه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.