صفحه اصلی / اسلایدر / ۲۰ هزار واحد مسکونی شهرهای جدید آماده افتتاح شد
۲۰ هزار واحد مسکونی شهرهای جدید آماده افتتاح شد

۲۰ هزار واحد مسکونی شهرهای جدید آماده افتتاح شد

کسب و کار نیوز- بر اساس اعلام شرکت عمران شهرهای جدید ۲۰ هزار و۲۴۸ از واحدهای باقیمانده مسکن مهر و واحدهای نهضت ملی مسکن آماده افتتاح شده است.

به گزارش  کسب و کار نیوز، بر اساس اعلام علیرضا جعفری مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید، افتتاح‌های مسکن مهر و نهضت ملی مسکن در شهرهای جدید همراه با سایر خدمات زیربنایی و روبنایی به آینده‌ای نزدیک محول شده و مقرر است تا این افتتاح در آیینی با حضور مسئولان ارشد به سرانجام برسد.

بر اساس اعلام شرکت عمران شهرهای جدید، واحدهای مسکونی که آماده افتتاح است شامل ۲۰ هزار و ۲۴۸ واحد است که بخشی از آن یعنی ۱۹ هزار و ۲۲۱ واحد از واحدهای باقیمانده مسکن مهر است که در این دولت تکمیل شده و تحویل متقاضیان خواهد شد. ۱۰۲۷ واحد نیز از پروژه‌های طرح نهضت ملی مسکن است که در شهرهای جدید افتتاح می‌شود.

جزئیات افتتاح‌ واحدهای مسکونی شهرهای جدید ایران به شرح زیر است؛

شهر جدید اندیشه ۹۸۱ واحد نهضت ملی مسکن، شهر جدید پردیس ۱۰ هزار واحد مسکونی مهر و ۴۶ واحد نهضت ملی مسکن، شهر جدید پرند ۲ هزار و ۸۰۳ واحد مسکونی مهر، شهر جدید بینالود ۵۹۵ واحد مسکن مهر، شهر جدید مهستان یکهزار و ۴۷۲ واحد مسکن مهر، شهر جدید گلبهار ۲ هزار و ۴۰۰ واحد مسکن مهر، شهر جدید رامین ۳۹۶ واحد مسکونی مهر، شهر جدید سهند ۴۴۱ واحد مسکن مهر، شهر جدید رامشار ۵۰۴ واحد مسکن مهر، شهر جدید صدرا ۶۸ واحد مسکن مهر، شهر جدید مجلسی ۲۱۲ واحد مسکن مهر و شهر جدید ایوانکی ۳۳۰ واحد مسکن مهر، آماده افتتاح است.

همچنین مطالعه کنید:

افزایش ۲۶۰ درصدی تسهیلات شرکت‌های دانش‌بنیان در ۵ ماهه امسال

به گزارش کسب و کار نیوز، احسان خاندوزی امروز در نخستین رویداد ملی صنعت دانش‌بنیان، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.