صفحه اصلی / اسلایدر / ادامه مصرف بالای برق با وجود پایان دومین ماه تابستان/ ۲روز گرم و پرتقاضای برق در پیش است
ادامه مصرف بالای برق با وجود پایان دومین ماه تابستان/ ۲روز گرم و پرتقاضای برق در پیش است

ادامه مصرف بالای برق با وجود پایان دومین ماه تابستان/ ۲روز گرم و پرتقاضای برق در پیش است

کسب و کار نیوز- رشد ۱۱ درصدی مصرف برق در روز گذشته نسبت به روز مشابه سال قبل، که آخرین روز از دومین ماه تابستان بود و همچنین ادامه تقاضای بالای مصرف برق با شروع شهریورماه، ضرورت توجه به مدیریت بهینه مصرف برق را یادآور می‌شود.

به گزارش کسب و کار نیوز، روز گذشته که آخرین روز ماه مرداد بود، پیک تقاضای مصرف برق به ۷۱ هزار و ۳۹۶ مگاوات رسید که نسبت به روز مشابه سال قبل، رشدی ۱۱درصدی داشت. با وجود پایان دومین ماه تابستان و ورود به آخرین ماه فصل گرم ۱۴۰۲، هنوز شاهد تقاضای بالای مصرف برق در کشور هستیم. مصطفی رجبی مشهدی، سخنگوی صنعت برق با اشاره به میزان تقاضای بالای مصرف برق در روز گذشته گفت: این عدد برای آخرین روز مردادماه بی‌سابقه است .

رجبی مشهدی با بیان اینکه در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه با افزایش مصرف برق مواجه خواهیم شد، از کلیه مشترکان بزرگ و خانگی درخواست کرد همکاری با صنعت برق را ادامه داده و به تامین برق پایدار برای تمام مشترکان کمک کنند.

سخنگوی صنعت برق ضمن تشکر از تمامی هموطنان به منظور مشارکت در طرح مدیریت مصرف برق از استان‌های چهارمحال بختیاری، گیلان،، آذربایجان شرقی و هرمزگان که در مدیریت مصرف برق پیشرو بودند قدردانی کرد و از مشترکان پرمصرف درخواست کرد با کاهش مصرف برق خود نسبت به دوره مشابه سال گذشته، صنعت برق را در تامین برق پایدار همراهی و از دریافت پاداش تا پایان شهریور‌ماه بهره مند شوند.

همچنین مطالعه کنید:

افزایش ۲۶۰ درصدی تسهیلات شرکت‌های دانش‌بنیان در ۵ ماهه امسال

به گزارش کسب و کار نیوز، احسان خاندوزی امروز در نخستین رویداد ملی صنعت دانش‌بنیان، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.