صفحه اصلی / اقتصادی / ارتباطات و فناوری اطلاعات / وزیر ارتباطات در دیدار با وزیر خارجه مالزی مطرح کرد/ توسعه روابط ایران و مالزی در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات
وزیر ارتباطات در دیدار با وزیر خارجه مالزی مطرح کرد/ توسعه روابط ایران و مالزی در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات

وزیر ارتباطات در دیدار با وزیر خارجه مالزی مطرح کرد/ توسعه روابط ایران و مالزی در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات

کسب و کار نیوز- وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در جریان دیدار با وزیر خارجه مالزی درباره توسعه روابط دو کشور در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات و پیگیری نهایی شدن سند همکاری مشترک که اکنون برای اعمال اصلاحاتی در وزارت ارتباطات و رسانه‌های جمعی مالزی قرار دارد، گفت و گو کرد.

به گزارش کسب و کار نیوز، «عیسی زارع پور»، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در قامت رئیس کمیسیون مشترک اقتصادی ایران و مالزی، پیش از ظهر امروز (دوشنبه) با «زامبری عبدالقدیر»، وزیر خارجه مالزی دیدار کرد. وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ریاست کمیسیون مشترک اقتصادی ایران و مالزی را برعهده دارد و راهبری روابط اقتصادی دو کشور و برای برگزاری نهمین نشست کمیسیون مشترک دو کشور را دنبال می‌کند. در چند سال گذشته، برگزاری نشست کمیسیون مشترک اقتصادی بین دو کشور به تعویق افتاده بود که از ابتدای دولت سیزدهم و در قالب سیاست دیپلماسی فعال با کشورهای همسو و پیگیری‌های وزارت ارتباطات و وزارت امور خارجه، روابط دو کشور به ریل توسعه برگشت و به زودی مقدمات برگزاری نهمین نشست کمیسیون مشترک دو کشور برگزار خواهد شد.

دیدار امروز رئیس کمیسیون مشترک اقتصادی جمهوری اسلامی ایران و مالزی با وزیر خارجه مالزی در چارچوب پیگیری‌های توسعه مناسبات و روابط اقتصادی و هماهنگی برگزاری نهمین نشست کمیسیون مشترک دو کشور انجام گرفت.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات همچنین در جریان این دیدار، درباره توسعه روابط دو کشور در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات و پیگیری نهایی شدن سند همکاری مشترک که اکنون برای اعمال اصلاحاتی در وزارت ارتباطات و رسانه‌های جمعی مالزی قرار دارد، با وزیر خارجه مالزی گفت و گو کرد.

علاوه بر این زارع‌پور و عبدالقدیر با توجه به اهمیت ارتباطات و فناوری اطلاعات در جهان امروز و نقش فزاینده آن بر تحول دیجیتال و اقتصاد دیجیتال بر وجود زمینه متعدد همکاری‌های مشترک دو کشور در این حوزه تاکید کردند. وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات علاوه بر ریاست کمیسیون مشترک اقتصادی ایران و مالزی، ریاست کمیسیون مشترک اقتصادی ایران و اندونزی و ایران و فیلیپین را نیز بر عهده دارد.

توسعه روابط ایران و مالزی در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات

همچنین مطالعه کنید:

خبر مهم برای دارندگان دسته چک/ مهلت پذیرش چک‌های قدیمی در چکاوک تمدید شد

به گزارش کسب و کار نیوز، در حال حاضر و با گذشت دو سال و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.