صفحه اصلی / اقتصادی / ارتباطات و فناوری اطلاعات / شاتل پروانه‌ی UNSP دریافت کرد
شاتل پروانه‌ی UNSP دریافت کرد

شاتل پروانه‌ی UNSP دریافت کرد

کسب و کار نیوز- روز سه‌شنبه 24 مرداد ماه، پروانه‌ی یک‌پارچه شبکه و خدمات ارتباطی (UNSP) توسط وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به شاتل و 6 اپراتور دیگر حوزه‌ی ارتباطات اعطا شد.

به گزارش کسب و کار نیوز، شاتل در مراسمی با حضور عیسی زارع‌پور (وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات)، امیر لاجوردی (قائم مقام وزیر در امور ارتباطات و رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی) و مدیران ارشد وزرات‌خانه و رگولاتوری، پروانه‌ی UNSP(Unified Network & Service Provider) را از وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات دریافت کرد.
دارندگان این پروانه که شرکت‌های فعال در اجرای طرح ملی توسعه و اتصال منازل و کسب و کارها به شبکه‌ی فیبر نوری هستند، می‌توانند با حمایت و تسهیلات بیش‌تری نسبت به پروانه‌ی قبلی خود، شبکه‌ی فیبر نوری را توسعه دهند.
هم‌چنین ارایه‌ی هرگونه خدمت مخابراتی، ارتباطی و انتقال داده‌ها در چارچوب قوانین و مقررات جاری کشور و بر بستر شبکه‌ی موضوع پروانه توسط دارندگان این پروانه‌ی جامع با قابلیت ترابردپذیری و تحرک‌پذیری ممکن می‌شود که نقطه‌‌ی عطفی در تاریخ صنعت ارتباطات کشورمان است.
بر این اساس از سال‌های گذشته با برنامه‌ریزی، سرمایه‌گذاری و تامین تجهیزات، توسعه‌ی این شبکه در شاتل صورت گرفته است و هم‌اینک در شهرهای: تهران، مشهد، ساوه، قم، قزوین، دزفول و فاز ۱۱ پردیس، نزدیک به ۷۰۰ کیلومتر شبکه‌ی فیبر نوری ایجاد شده است.
امید است با اعطای این پروانه و تلاش روز افزون خانواده‌ی بزرگ شاتل، مسیر توسعه‌ی ارتباطات مبتنی بر فیبر نوری در کشور هموارتر شده و خدمات ارتباطی با کیفیت و سرعت‌ بالاتری در اختیار مشتریان عزیز شاتل قرار گیرد.

همچنین مطالعه کنید:

فعال‌سازی بسته اینترنت رایگان ایرانسل ویژه انتخابات

به گزارش کسب و کار نیوز ، پیرو ابلاغ تخصیص بسته رایگان اینترنت با حجم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.