صفحه اصلی / اسلایدر / پیش فروش بلیت پرواز‌های اربعین از سه روز دیگر
پیش فروش بلیت پرواز‌های اربعین از سه روز دیگر

پیش فروش بلیت پرواز‌های اربعین از سه روز دیگر

کسب و کار نیوز- سخنگوی شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران گفت: پیش فروش بلیت پروازهای های اربعین با نرخ مصوب از ۲۶ مرداد ماه آغاز می شود.

به گزارش کسب و کار نیوز، حسام قربانعلی گفت: زیرساخت‌های فروش مستقیم از طریق سایت ایران ایر برای فروش بلیت‌های اربعین با نرخ مصوب آماده است و از روز گذشته تست فروش آغاز شده تا نسبت به سرویس دهی از طریق سایت مطمئن شویم و از ۲۶ مرداد پیش فروش بلیت این پروازها آغاز می شود.

به گفته سخنگوی شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران ، متقاضیان می توانند به آدرس www.iranair.com قسمت فروش اینترنتی مراجعه کنند از آنجا به صفحه ebooking هدایت می‌شوند که صفحه مستقلی برای خرید بلیت طراحی شده است.

او می گوید: هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران علاوه بر انجام پرواز از تهران به فرودگاه نجف اشرف در صورت فراهم بودن امکانات از چند فرودگاه دیگر نیز سفرهای اربعین را پوشش خواهد داد. ایران ایر با انجام حدود ۱۰۰ پرواز رفت و ۱۰۰ پرواز برگشت در عملیات پروازی اربعین امسال مشارکت دارد.

او بیان کرد: نرخ مصوب پروازهای اربعین برای بازه زمانی ۲۷ مرداد تا ۲۰ شهریور ۱۴۰۲ تعیین شده و همه شرکت‌های هواپیمایی موظف هستند تا ۲۴ ساعت بعد از مجوز پرواز نسبت به فروش بلیت با نرخ مصوب به عموم اقدام کنند.

همچنین مطالعه کنید:

رشد ۲۵۰ درصدی نرخ خرید تضمینی گندم در دولت سیزدهم

به گزارش کسب و کار نیوز ، دولت سیزدهم مردادماه ۱۴۰۰ آغاز به کار کرد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.