صفحه اصلی / اصناف / آغاز به کار سامانه مرکز آموزش اتاق اصناف ایران
آغاز به کار سامانه مرکز آموزش اتاق اصناف ایران

آغاز به کار سامانه مرکز آموزش اتاق اصناف ایران

کسب و کار نیوز- با پیگیری‌های و مذاکرات انجام شده قرارداد نهایی همکاری میان اتاق اصناف ایران و مرکز گسترش فناوری اطلاعات (مگفا) به منظور راه‌اندازی سامانه مرکز آموزش و پژوهش اتاق اصناف ایران و با هدف ارتقا محیط کسب‌و‌‌کارها امضا شد.

به گزارش کسب و کار نیوز، این نشست با حضور حسین طاهرمحمدی رئیس اتاق اصناف ایران، مهدی امیدوار خزانه‌دار، عبدالله توانگر دبیر هیات رئیسه اتاق اصناف ایران ، حسین مهویدی مدیرعامل و رئیس هیات مدیره مرکز مگفا، و نیز جمعی از مدیران اتاق اصناف ایران و مرکز گسترش فناوری اطلاعات (مگفا) در اتاق اصناف ایران برگزار شد.
در این نشست حسین طاهرمحمدی رئیس اتاق اصناف ایران گفت: جامعه صنفی کشور ظرفیت بالقوه ای دارد که می‌توان با همراهی و همیاری بستر قدرتمندی را در حوزه آموزش برای بیش از سه میلیون فرد صنفی در کشور ایجاد کرد و همچنین در حوزه تشکل‌های صنفی جامعه هدف بزرگی با هشت هزار اتحادیه صنفی داریم که هر اتحادیه بین ۵ الی ۷ هفت نفر را شامل می‌شود و در نتیجه میتوان گفت نزدیک به ۵۰ هزار نفر در اتحادیه‌ها فعال هستند؛ بنابراین یک جامعه صنفی بسیار منسجم و یکپارچه داریم و افق پیش‌روی ما افق بسیار کلانی است.
وی تصریح کرد: استمرار این همکاری ‌می‌تواند موجب بهره‌برداری دو طرف شود و امیدواریم با باز شدن باب همکاری مشترک، شاهد دگرگونی در حوزه آموزش کشور باشیم و امید داریم این همکاری تداوم داشته باشد و سطح کیفی آموزش حوزه صنفی را به طور شایانی ارتقا یابد.
در ادامه حسین مهویدی مدیرعامل و رئیس هیات مدیره شرکت مگفا گفت: مرکز گسترش فناوری اطلاعات (مگفا) زیر نظر وزارت صمت فعالیت دارد و توسعه راهکارها و راهبردهای فناوری اطلاعات به خصوص در حوزه صنعت، معدن و تجارت را عهده‌دار است. خرسندیم که این فرصت در حوزه یادگیری و آموزش الکترونیک از سوی فعالان صنفی ایجاد شده است و امیدواریم بتوانیم بهترین خدمات را در این حوزه ارائه داده و هر دو سوی قرارداد از این همکاری منتفع شوند.

همچنین مطالعه کنید:

افزایش ۲۶۰ درصدی تسهیلات شرکت‌های دانش‌بنیان در ۵ ماهه امسال

به گزارش کسب و کار نیوز، احسان خاندوزی امروز در نخستین رویداد ملی صنعت دانش‌بنیان، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.