صفحه اصلی / اقتصادی / ارتباطات و فناوری اطلاعات / دریافت حق اشتراک تلفن ثابت حذف شد
دریافت حق اشتراک تلفن ثابت حذف شد

دریافت حق اشتراک تلفن ثابت حذف شد

کسب و کار نیوز- مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران دربارۀ موضوع حق اشتراک ماهانه تلفن ثابت عنوان کرد: براساس مصوبۀ مجمع سهامداران شرکت مخابرات ایران، مبلغ حق اشتراک ماهانه از کلیۀ قبض‌های تلفن ثابت مشترکان شرکت مخابرات ایران حذف شد.

به گزارش کسب و کار نیوز، با پیگیری دیوان محاسبات کشور، دریافت مبالغی تحت عنوان «حق اشتراک تلفن ثابت مشغول بکار» که از سال ۱۳۹۸ اعمال می‌شد، از قبوض مشترکین حذف شد. «محمدرضا بیدخام»، مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، ضمن اعلام موضوع حذف مبلغ حق اشتراک ماهانه از کلیۀ قبض‌های تلفن ثابت مشترکان شرکت مخابرات ایران اظهار داشت: مبلغ حق‌اشتراک مشترکان تلفن‌ ثابت دایر از هفت هزار تا بیست هزار ریال بود که بعد از مصوبۀ مجمع شرکت مخابرات، دریافت آن از مشترکان متوقف شد، این اتفاق از خرداد ماه سال جاری اجرایی شد اما تصمیمش پیش از ابلاغ نظر دیوان در مجمع عمومی منتهی به اسفند سال گذشتۀ مخابرات گرفته شده بود.

بیدخام درخصوص این که دیوان در ابلاغ خود عنوان کرده است که مبالغ دریافتی گذشته نیز باید به مشترکان بازگردانده شود، این اتفاق چه زمانی رخ خواهد داد، تصریح کرد: امکان برگشت این وجوه به مشترکان را به صورت حقوقی کارشناسی وبررسی خواهیم کرد.

مدیرکل ارتباطات شرکت مخابرات در رابطه با امکان تسویه این مبلغ از محل کسر هزینۀ پرداختی مشترکان نیز عنوان کرد: این کار شدنی است. البته اکنون همانطور که گفتم طبق مصوبۀ مجمع شرکت مخابرات از خرداد مبالغی تحت عنوان مورد اشاره از مردم دریافت نمی‌شود.

همچنین مطالعه کنید:

افزایش ۲۶۰ درصدی تسهیلات شرکت‌های دانش‌بنیان در ۵ ماهه امسال

به گزارش کسب و کار نیوز، احسان خاندوزی امروز در نخستین رویداد ملی صنعت دانش‌بنیان، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.