صفحه اصلی / اسلایدر / روغن موتور‌های تقلبی در بازار/ افراد برای خرید و تعویض به مراکز مجاز مراجعه کنند
روغن موتور‌های تقلبی در بازار/ افراد برای خرید و تعویض به مراکز مجاز مراجعه کنند

روغن موتور‌های تقلبی در بازار/ افراد برای خرید و تعویض به مراکز مجاز مراجعه کنند

کسب و کار نیوز- رئیس اتحادیه تعمیرکاران خودرو گفت: استفاده از روغن‌های تقلبی و فاقد استاندارد آسیب‌های جدی را به خودرو‌ها وارد می‌کند.

به گزارش کسب و کار نیوز، علیرضا نیک آیین رئیس اتحادیه تعمیرکاران خودرو گفت: در حال حاضر قیمت روغن موتور در بازار راکد بوده، ولی متاسفانه روغن‌های تقلبی در بازار موجود است. او گفت: متاسفانه معضل بزرگ ما وجود روغن‌های تقلبی در بازار است که خسارت زیادی وارد می‌کند، بار‌ها عملیات برای جمع آوری روغن موتور‌های تقلبی انجام شده، ولی متاسفانه آنچنان باید و شاید هنوز انجام نشده است.

نیک آیین در خصوص عرضه روغن موتور خودرو گفت: در حال حاضر ما در تامین روغن موتور، روان کننده و واسکازین کمبودی نداریم، مصرف کنندگان فقط به مراکز مجاز اتحادیه چه در بخش تعویض روغن و همچنین مکانیک مراجعه کنند که این مراکز نماینده شرکت‌های تولید روغن هستند.

رئیس اتحادیه تعمیرکاران خودرو گفت: استفاده از روغن‌های تقلبی و فاقد استاندارد آسیب‌های جدی را به خودرو‌ها وارد می‌کند که مصرف کننده به دلیل ارزان بودن آن‌ها ترجیح می‌دهد خرید این کالا‌ها را انجام دهد. او گفت: این روغن‌ها در کارگاه‌های زیرزمینی تولید و در بازار توزیع می‌شود.

همچنین مطالعه کنید:

رشد ۶۱ درصدی درآمدهای گمرکی و مالیاتی در دولت سیزدهم

به گزارش کسب و کار نیوز ، داوود منظور در صفحه شخصی خودش در فضای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.