صفحه اصلی / اقتصادی / ارتباطات و فناوری اطلاعات / ایجاد پوشش ۲۰ میلیون دسترسی فیبرنوری و حمایت از پیام‌رسان‌های بومی
ایجاد پوشش ۲۰ میلیون دسترسی فیبرنوری و حمایت از پیام‌رسان‌های بومی

ایجاد پوشش ۲۰ میلیون دسترسی فیبرنوری و حمایت از پیام‌رسان‌های بومی

کسب و کار نیوز- وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در دیدار با دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی، گزارشی از عملکرد و دستاوردهای این وزارتخانه ارایه کرد.

به گزارش کسب و کار نیوز، «عبدالحسین خسروپناه»، دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی با «عیسی زارع‌پور» وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات دیدار کرد و در جریان این دیدار زارع‌پور و جمعی از معاونان وی، گزارشی از عملکرد و دستاوردهای این وزارتخانه از ابتدای دولت سیزدهم ارایه کردند.

اقدامات صورت گرفته در زمینه توسعه و تکمیل شبکه ملی اطلاعات، توسعه ارتباطات روستایی و تلاش برای برقراری دسترسی عادلانه به شبکه ارتباطی پرسرعت و با کیفیت در سراسر کشور، تلاش برای جبران عقب ماندگی‌های گذشته در حوزه ارتباطات ثابت با تعریف پروژه ملی فیبر نوری منازل و کسب‌وکارها و برنامه‌ریزی برای ایجاد ۲۰ میلیون دسترسی فیبرنوری تا پایان دولت سیزدهم، حمایت از پیام رسان‌های بومی، راه‌اندازی اینترنت امن برای کودکان و نوجوانان و پیشرفت‌های قابل توجه در حوزه صنعت فضایی از جمله موضوعاتی بود که در این جلسه گزارشات آن توسط وزیر ارتباطات و جمعی از معاونان ارایه شد.

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی نیز با تقدیر از اقدامات صورت گرفته در این بازه زمانی، ابراز امیدواری کرد که با تداوم این جلسات و همگرایی بیشتر منجر به همکاری‌های مشترک گسترده‌تر وزارت ارتباطات و دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی شود.

همچنین مطالعه کنید:

ترانزیت ۱۱ میلیون تن کالا از مسیر ایران در ۸ ماهه امسال

به گزارش کسب و کار نیوز، این میزان ترانزیت خارجی از مسیر ایران در ۸ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.