صفحه اصلی / اسلایدر / برق ۳۲ اداره پرمصرف در تهران قطع شد
برق ۳۲ اداره پرمصرف در تهران قطع شد

برق ۳۲ اداره پرمصرف در تهران قطع شد

کسب و کار نیوز- شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ از قطع برق 32 اداره پرمصرف در پایتخت به دلیل بی‌توجهی به صرفه‌جویی مصرف برق خبر داد.

به گزارش کسب و کار نیوز، به دنبال اخطار قبلی درباره اعلام اسامی ادارات پرمصرف شهر تهران که اقدام به کاهش مصرف برق مطابق با مصوبه هیات دولت نکرده‌اند، جهت آگاهی شهروندان، امروز شنبه سوم تیرماه ضمن قطع برق ۳۲ مشترک پرمصرف اداری، اسامی پنج مشترک اداری که توجهی به اخطارهای مکرر داده شده نکرده اند اعلام شد.

بر اساس این گزارش؛ ساختمان مرکزی بانک سامان، بانک توسعه تعاون، شرکت سهامی بیمه آسیا، سازمان تحقیقات آموزش و ترویج کشاورزی و شرکت بازرگانی دولتی ایران، مشترکان اداری پرمصرفی هستند که به دلیل بی توجهی به اخطارهای مکرر داده شده، در برنامه عملیاتی قطع اشتراک برق قرار گرفته‌اند.

این شرکت ضمن قدردانی از عموم ادارات تهران که همکاری مناسبی در مدیریت مصرف برق داشته اند از تمامی مشترکان اداری پایتخت درخواست دارد، با رعایت مصوبه ابلاغی هیات دولت و کاهش مصارف مازاد برق، همراه خادمان ملت شریف ایران در تامین برق مورد نیاز هموطنان باشند. لازم به ذکر است، این مصوبه برای ادارات دولتی و در بخش‌هایی است که مراجعه مردمی ندارد.

همچنین مطالعه کنید:

خبر مهم برای دارندگان دسته چک/ مهلت پذیرش چک‌های قدیمی در چکاوک تمدید شد

به گزارش کسب و کار نیوز، در حال حاضر و با گذشت دو سال و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.