صفحه اصلی / اقتصادی / ارتباطات و فناوری اطلاعات / سومین صبحانه «صبانه» با طعم تند ابتذال در آموزش برگزار شد!
سومین صبحانه «صبانه» با طعم تند ابتذال در آموزش برگزار شد!

سومین صبحانه «صبانه» با طعم تند ابتذال در آموزش برگزار شد!

کسب و کار نیوز- سومین رویداد «صبانه»؛ صبحانۀ دیجیتالی صباویژن با حضور جمعی از فعالان و چهره‌های حوزۀ تبلیغات، بازاریابی و کارآفرینی برگزار شد.

در صبانه امروز، پس از صرف صبحانه و معرفی چهره‌های جدید دعوت شده به «صبانه»، یوسف فراهانی، مدرس و فعال محتوای بازاریابی ضمن آسیب‌شناسی بازار آموزش در ایران، لقمه آموزشی خود را با عنوان «ابتذال در آموزش» ارائه داد.
او در این ارائه با بررسی روش‌های متنوع آموزشی در فضای دیجیتال، برخی از مهمترین آفات سطحی‌سازی آموزشی برای مردم و اکوسیستم را تشریح کرد.
بحث محوری او توصیه به فعالان حقیقی برای مراقبت از شیوع سطحی‌سازی آموزشی و مقبولیت آن در میان علاقمندان و مدرسان بود که با استقبال حضار و بحث و تبادل نظر در این زمینه همراه شد. «آگاهی بخشی به مردم، مراقبت از حضور در رویدادهای سطحی، عدم همراهی با چهره‌های غیر علمی موج‌سوار، تقویت فعالیت‌های حرفه‌ای و علمی، افزایش سواد رسانه‌ای مخاطبان و…» از جمله مهمترین مباحثی بود که چهره‌های حاضر در این نشست مطرح و درباره‌اش گفتگو کردند.

شایان ذکر است که محتوای ویدئویی این نشست در اینستاگرام و آپارات صباویژن برای بازدید و استفاده عمومی در دسترس قرار می‌گیرد.

همچنین مطالعه کنید:

در انتظار موبایل و سیستم‌عامل ایرانی

به گزارش کسب و کار نیوز،  «رجیستری موبایل»، «تولید گوشی‌های همراه ایرانی» و «تولید سیستم‌عامل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.