صفحه اصلی / اسلایدر / انصراف ۵۰ درصدی متقاضیان خودروهای مونتاژی در سامانه یکپارچه/ ۲۰ درصد خریداران خودروهای داخلی پول واریز نکردند
انصراف ۵۰ درصدی متقاضیان خودروهای مونتاژی در سامانه یکپارچه/ ۲۰ درصد خریداران خودروهای داخلی پول واریز نکردند

انصراف ۵۰ درصدی متقاضیان خودروهای مونتاژی در سامانه یکپارچه/ ۲۰ درصد خریداران خودروهای داخلی پول واریز نکردند

کسب و کار نیوز- مدیر سامانه یکپارچه خودرو گفت: تعدادی از افرادی که در مرحله نخست فروش خودرو در سامانه یکپارچه شرکت کرده‌اند با توجه به فراخوان شرکت‌های خودروساز اقدام به پرداخت وجه خودرو نکرده‌اند.

به گزارش کسب و کار نیوز، براساس زمان بندی اعلام شده در سامانه یکپارچه فروش خودرو اطلاعات ثبت نامی متقاضیانی که تا ۱۰ خردادماه اولویت‌های خودرویی خود در مرحله دوم فروش یکپارچه را انتخاب کرده‌اند، بررسی شده و قرعه‌کشی فروش خودروهای داخلی و مونتاژی صورت گرفته است.

بر همین اساس با توجه به انجام قرعه‌کشی نتایج اولویت بندی و موعد تحویل محصولات در سامانه یکپارچه ۲۴ خردادماه اعلام خواهد شد. مهدی تقدسی مدیر سامانه یکپارچه خودرو در همین ارتباط گفت: قرعه‌کشی روز گذشته انجام شد و مطابق برنامه ریزی‌ها ۲۴ آذرماه نتایج اولویت‌بندی و موعد تحویل محصولات  اعلام می شود.

وی گفت: تعدادی از افرادی که که در مرحله نخست فروش خودرو در سامانه یکپارچه شرکت کرده‌اند با توجه به فراخوان شرکت‌های خودروساز اقدام به پرداخت وجه خودرو نکرده‌اند که همین امر باعث خالی شدن ظرفیت‌ها شده است.

مدیر سامانه یکپارچه خودرو افزود: درمحصولات داخلی عدم واریز وجه از سوی متقاضیان ۲۰ درصد و در خودروهای مونتاژی این آمار به بیش از ۵۰ درصد رسیده است.

همچنین مطالعه کنید:

۴۳ درصد مخازن سدهای کشور پر آب است

به گزارش کسب و کار نیوز، بخشی از آب مورد نیاز کشور از آب موجود …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.