صفحه اصلی / اسلایدر / استقبال مردم از طرح پاداش صرفه‌جویی برق/ برآورد پرداخت ۹ میلیاردتومان پاداش در اولین روز اجرای طرح
استقبال مردم از طرح پاداش صرفه‌جویی برق/ برآورد پرداخت ۹ میلیاردتومان پاداش در اولین روز اجرای طرح

استقبال مردم از طرح پاداش صرفه‌جویی برق/ برآورد پرداخت ۹ میلیاردتومان پاداش در اولین روز اجرای طرح

کسب و کار نیوز- استقبال قابل توجه مردم از طرح پاداش صرفه‌‎جویی برق در اولین روز اجرای این طرح در یکم خردادماه زمینه پرداخت 9 میلیارد تومان پاداش به مردم را فراهم کرد.

به گزارش کسب و کار نیوز، پس از گذشته اولین روز از اجرای طرح پاداش صرفه‌جویی، میزان استقبال مردم فراتر از انتظار متولیان صنعت برق کشور بوده است. بر اساس آمار مدیریت شبکه برق، این طرح در روز اول اجرا زمینه کاهش مصرف ۷۹۸ مگاواتی را فراهم کرده است. این میزان صرفه‌جویی برق معادل تولید ۵ نیروگاه گازی در کشور است.

در همین راستا روز گذشته، مصطفی رجبی مشهدی، مدیرعامل شرکت مدیریت شبکه برق با اشاره به صرفه‌جویی برق اتفاق افتاده در نتیجه طرح پاداش صرفه‌جویی برق گفت: استقبال مردم در اولین روز اجرای این طرح فراتر از انتظار ما بود و امیدواریم سنگ‌بنای و نصاب جدید در کاهش مصرف با همراهی مردم رقم بخورد.

به گزارش فارس، با توجه به متوسط‌گیری پرداخت پاداش صرفه‌جویی برق در اولین روز اجرای این طرح برآورد می‌شود، مردم در اولین روز اجرای طرح پاداش صرفه‌جویی برق ۹ میلیارد تومان پاداش دریافت خواهند کرد.

همچنین مطالعه کنید:

عملیات بزرگ حج تمتع ۱۴۰۳ پایان یافت

به گزارش کسب و کار نیوز ، کاپیتان «شمس‌الدین فرزادی پور» با اعلام این خبر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.