صفحه اصلی / اسلایدر / رییسی: جوانان خوزستان نباید از بیکاری رنج ببرند
رییسی: جوانان خوزستان نباید از بیکاری رنج ببرند

رییسی: جوانان خوزستان نباید از بیکاری رنج ببرند

کسب و کار نیوز- رییس جمهور گفت: تلاش دولت جبران عقب‌ماندگی‌های استان خوزستان است.

به گزارش کسب و کار نیوز، سید ابراهیم رییسی امروز هفتم اردیبهشت ماه در بدو ورود به فرودگاه اهواز، گفت: در این سفر پیگیر مصوبات سفر اول به استان خوزستان خواهم بود تا بررسی شود که مسئولان چه کردند.

وی افزود: ضمن این که مدیران و مسئولان این حوزه ها بازخواست می شوند تا ببینیم آنچه در سفر اول تصویب شد انجام شد یا خیر. آن چه برای من در آمار و ارائه گزارش ها مهم است، حل مشکل مردم است.

رییس جمهور عنوان کرد: عزیزان مختلفی در استان و چهره های شاخصی که از این استان در مرکز حضور دارند، مسائل مختلفی را پیرامون استان به ما اعلام می کنند اما به نظرم کافی نیست و آن چه مهم است حضور ما در میدان است زیرا این حضور باعث می شود که مسائل حل شود. تا حل مسائل کار را با جدیت دنبال می کنیم.

وی با بیان این که خوزستان خط مقدم دفاع از وطن و دفاع از مرز و بوم کشور است و مردم این استان دین خود را به کشور ادا کردند، ادامه داد: مسئولان نسبت به این استان مسئولیت مضاعف دارند.

رییسی گفت: مردم اهواز نباید مشکل فاضلاب داشته باشند و جوانان خوزستان نباید از بیکاری رنج ببرند. با ظرفیت‌هایی که در این استان وجود دارد، نباید مشکل آب‌وفاضلاب و زیرساخت ها وجود داشته باشد.

وی تاکید کرد: در این دوران تلاش دولت جبران عقب‌ماندگی‌های استان خوزستان است.

همچنین مطالعه کنید:

تخصیص ۸۵ هزار قطعه زمین به روستاییان در قالب طرح مهاجرت معکوس

به گزارش کسب و کار نیوز، الحاق اراضی و تخصیص آن به متقاضیان در روستاهای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.