صفحه اصلی / اسلایدر / ۱۰۰۰ کیلوگرم شمش طلای پر عیار در بازار عرضه می‌شود
۱۰۰۰ کیلوگرم شمش طلای پر عیار در بازار عرضه می‌شود

۱۰۰۰ کیلوگرم شمش طلای پر عیار در بازار عرضه می‌شود

کسب و کار نیوز- سازمان توسعه معادن طی روز‌های آینده ۱۰۰۰ کیلوگرم از موجودی شمش طلای پرعیار تولیدی خود را به روش‌های مختلف در بازار عرضه خواهد کرد.

به گزارش کسب و کار نیوز، سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) به منظور پاسخ به نیاز بازار، طی روز‌های آتی ۱۰۰۰ کیلوگرم از موجودی شمش طلای پرعیار تولیدی خود را به روش‌های مختلف در بازار عرضه خواهد کرد. امیرصباغ مدیر اقتصادی و توسعه سرمایه‌گذاری ایمیدرو گفت: عرضه‌ها در قالب ۳ الگوی مختلف و در تناسب با نیاز بازار از طریق حراج باز بورس کالا و یا بانک کارگشایی صورت می‌گیرد.

وی افزود: با مجوز بانک مرکزی، ۵۰۰ کیلوگرم طلا از طریق فروش گواهی سپرده کالایی بر مبنای شمش طلا که قرارداد آن با بورس کالا و بانک ملت امضاء شده، عرضه خواهد شد و الباقی بصورت فیزیکی در بورس کالا و بانک کارگشایی به مزایده می‌رود.

*عرضه یک تن طلای ناب به بازار طی روزهای آینده

صباغ اضافه کرد: عرضه‌های عمده از فردا یکشنبه شروع می‌شود و برای اولین روز، ۴۰ کیلوگرم شمش طلا در بورس کالا عرضه شده و خرید برای عموم آزاد است. وی اشاره نمود که عرضه‌ها بصورت پیوسته طی روز‌های آتی تداوم خواهد یافت.

مدیر اقتصادی و توسعه سرمایه‌گذاری ایمیدرو در پایان تاکید کرد: متقاضیان می‌توانند ضمن آگاهی از شرایط عرضه، در این معاملات رسمی شرکت کنند.

همچنین مطالعه کنید:

صنعت مرغ کشور بازسازی شد/ تولید مرغ رکورد زد

به گزارش کسب و کار نیوز، محمدعلی نیکبخت در قرارگاه امنیت غذایی نخستین هفته اسفند …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.