صفحه اصلی / اقتصادی / چگونه از جزئیات دریافت سود سهام عدالت مطلع شویم؟
چگونه از جزئیات دریافت سود سهام عدالت مطلع شویم؟

شرکت سپرده گذاری مرکزی:

چگونه از جزئیات دریافت سود سهام عدالت مطلع شویم؟

روش‌های آگاهی از جزئیات واریز مرحله نخست سود سهام عدالت در سال جاری اعلام شد.


به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات)، محمود حسنلو اظهار کرد: مشمولان سجامی سهام عدالت برای اطلاع از مبلغ واریز سود سهام سال مالی منتهی به اسفندماه ۱۴۰۰ خود می‌توانند به درگاه یکپارچه ذینفعان بازار سرمایه به نشانی ddn.csdiran.ir مراجعه کنند.

معاونت فناوری و توسعه نوآوری شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات) اعلام کرد: در این راستا سهامداران عدالت پس از ورود به درگاه یکپارچه ذینفعان بازار سرمایه می‌توانند با کلیک بر روی گزینه تاریخچه سود سهام عدالت مبلغ سود دریافتی خود را مشاهده کنند.

وی گفت: همچنین سهامدارانی که سجامی نشده اند نیز می‌توانند با مراجعه به تارنمای sahamedalat.ir و یا تماس با مرکز تماس ۱۵۶۹ داخلی یک، نسبت به واریز سود سهام عدالت خود مطلع شوند.

گفتنی است، مرحله نخست واریز سود سهام عدالت به ۴۳ میلیون و ۷۴۰ هزار نفر ایرانی از صبح روز چهارشنبه گذشته از طریق شبکه بانکی آغاز شده است و در این مرحله، سهامدارانی که در پرتفوی سهام خود ۴۵۲، ۴۹۲ و ۵۳۲ هزار تومان دارند به ترتیب ۵۱۰، ۵۵۵ و ۶۰۰ هزار تومان و افرادی که پرتفوی یک میلیون تومانی در اختیار دارند، مبلغ یک میلیون و ۱۲۸ هزار تومان سود علی الحساب دریافت می‌کنند.

همچنین مطالعه کنید:

۱۱۵ همت تسهیلات ساخت و خرید مسکن پرداخت شد/تامین مالی بازار ساخت مسکن

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز ، وی در ادامه تاکید کرد: تسهیلات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.