صفحه اصلی / اسلایدر / حباب سکه بیش از ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است/۲ شرط صعودی شدن قیمت سکه
حباب سکه بیش از ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است/۲ شرط صعودی شدن قیمت سکه

حباب سکه بیش از ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است/۲ شرط صعودی شدن قیمت سکه

کسب و کار نیوز- عده ای از فعالان بازار سکه با اشاره به عقبگرد قیمت اونس طلا و فاصله چشمگیر ارزش ذاتی سکه و قیمت نقدی از احتمال تداوم کاهش قیمت سکه در بازار امروز سخن گفتند. گفته می شود حباب سکه بیش از ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است.

سکه بازان در معاملات نقدی روز گذشته تحت تاثیر افت قیمت دلار عقب نشینی کردند.

نرخ بهره افزایش یافت

روز گذشته فدرال رزرو نرخ بهره را به میزان نیم درصد افزایش داد، تا نوار افزایش های ۷۵ صدم درصدی بعد از چهار نشست متوالی قطع شود.

فقط ۲ نفر از ۱۹ مقام فدرال رزرو پیش بینی می کنند در سال آینده میلادی نرخ بهره زیر ۵ درصد باقی بماند. این موضوع این سیگنال را به بازارها می دهد که هنوز جنگ فدرال رزرو با تورم آمریکا که در بالاترین حد در ۴۰ سال گذشته است، تمام نشده است.

کانال ۱۸۰۰ دلار از دست رفت

قیمت اونس طلا دیروز تا ۱۸۱۲ دلار بالا رفت اما در زمان نوشتن این گزارش مرز ۱۸۰۰ دلار از دست رفته بود و فلز گران بهای جهانی پایین تر از مرز مذکور معامله شد. قیمت طلای جهانی ۱۷۹۵ دلار بود.

حباب سکه بیش از ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان

در شرایط کنونی عده ای از فعالان بازار سکه با اشاره به عقبگرد قیمت اونس طلا و فاصله چشمگیر ارزش ذاتی سکه و قیمت نقدی از احتمال تداوم کاهش قیمت سکه در بازار امروز سخن گفتند. گفته می شود حباب سکه بیش از ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است. با این حال عده ای دیگر باور دارند در صورتی که نرخ دلار و طلای جهانی افزایش یابد این امر ممکن است قدرت سکه بازان افزایشی را تقویت کند.

همچنین مطالعه کنید:

اسنپ رکورد خود را با بیش از ۵ میلیون سفر روزانه شکست

به گزارش کسب و کار نیوز، بیش از ۹ سال از شروع فعالیت اسنپ می‌گذرد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.