صفحه اصلی / اصناف / ضرر و زیان اصناف خسارت‌‍دیده از اغتشاشگران جبران می‌شود
ضرر و زیان اصناف خسارت‌‍دیده از اغتشاشگران جبران می‌شود

ضرر و زیان اصناف خسارت‌‍دیده از اغتشاشگران جبران می‌شود

کسب و کار نیوز- رئیس اتاق اصناف ایران با اشاره به اینکه اصناف برای حفظ اموال خود در مقابل تهدید به حمله اغتشاشگران مغازه‌های خود را بستند و تمایلی به این کار ندارند گفت:اتحادیه ها آمار اصنافی که از اغتشاشات اخیر آسیب دیدند را به اتاق اعلام کنند.

به گزارش کسب و کار نیوز، قاسم نوده‌فراهانی رئیس اتاق اصناف ایران اظهار داشت: اصناف نقشی در اغتشاشات اخیر نداشته‌اند و آنها تنها به دنبال آرامش و امنیت برای انجام کسب و کار خود هستند.

وی افزود: در مواقعی مشاهده می شود که اغتشاشگران اصناف را برای بستن مغازه های خود تهدید می کنند آنها نیز برای اینکه بتوانند از اموال خود محافظت کنند مجبور به بستن مغازه خود هستند.رئیس اتاق اصناف ایران ادامه داد: بستن مغازه های اصناف به خواست خود نبوده است بلکه به دلیل حمله ای است که به آنها توسط  عده‌ای صورت می‌گیرد و  بازاریان نیز برای حفظ مال، مغازه ه‌های خود را می‌بندند.

وی تصریح کرد: اصناف در بخش‌های بیمه و مالیات مشکلاتی دارند که برای آنها مشکل ایجاد کرده است و ما نیز این مشکلات را به دولت انتقال دادیم. نوده‌فراهانی گفت: اصنافی که واقعا در اغتشاشات اخیر دچار ضرر و زیان شده‌اند آمار آن توسط اتحادیه‌های صنفی به اتاق اعلام شود تا ما نیز آن را به مسئولان منعکس می کنیم.

همچنین مطالعه کنید:

رویکرد دولت سیزدهم توسعه بخش تعاون است/ تحقق شعار سال با رونق تعاونی‌ها

به گزارش کسب و کار نیوز ، «حامد ویس کرمی»، معاون امور تعاون وزارت تعاون، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.