صفحه اصلی / اسلایدر / قیمت طلا و سکه ریزش کرد /بازار دلار منتظر نشست شورای حکام
قیمت طلا و سکه ریزش کرد /بازار دلار منتظر نشست شورای حکام

نرخ دلار در بازارهای همسایه نزولی شد

قیمت طلا و سکه ریزش کرد /بازار دلار منتظر نشست شورای حکام

قیمت دلار در بازار متشکل امروز بالا رفت اما قیمت سکه و طلا ریزش کرد.

به گزارش کسب و کارنیوز به نقل اقتصادنیوز ، قیمت دلار در بازار متشکل دور روز قبل تا مرز ۳۱ هزار تومان بالا رفت اما روز گذشته بیش از ۸۰۰ تومان ریزش کرد و با ۳۰ هزار و ۱۹۷ تومان معامله شد.

اسکناس آمریکایی در بازار یاد شده امروز در محدوده ۳۰ هزار و ۳۱۱ تومان به فروش رسید. این قیمت در مقایسه با روز گذشته ۱۱۴ تومان رشد را نشان می دهد .
قیمت دلار درصرافی ملی

صرافی ملی هم امروز قیمت خرید و فروش دلار را اعلام کرد. بر این اساس قیمت خرید دلار آمریکا ۲۸ هزار و ۸۵۵ تومان(بیست و هشت هزار و هشتصد و پنجاه و پنج تومان) و قیمت فروش دلار آمریکا ۲۹ هزار و ۱۴۵ تومان (بیست و نه هزارو صد و چهل و پنج تومان) اعلام شد.قیمت خرید دلار توافقی هم امروز ۳۳ هزار و ۲۰۰ تومان و قیمت فروش آن در حول و حوش ۳۳ هزار و ۶۵۰ تومان معامله شد .
نرخ دلار در بازارهای همسایه

نرخ دلار امروز در بازارهای همسایه نزولی بود. از طرفی هم قیمت درهم امروز اندکی عقب نشینی کرد.
معامله گران منتظر نتیجه نشست شورای حکام

امروز پیش نویس قطعنامه پیشنهادی آمریکا و تروئیکای اروپایی علیه ایران تسلیم آژانس بین‌المللی انرژی اتمی شد و در زمان نوشتن این گزارش نشست شورای حکام در حال برگزاری است.
خرید هر نوع فرش، با «اقساط بلند مدت» از شهرفرش

 

در پیش‌نویس این قطعنامه بر «نگرانی عمیق» شورای حکام نسبت به مشکلات حل نشده ناشی از «فقدان همکاری کافی از سوی ایران» تاکید شده است.

محمد اسلامی، رئیس سازمان انرژی اتمی امروز درباره پیش نویس قطعنامه گفته این پیش‌نویس از نظر ایران مردود است و فعلا سفری از آژانس به ایران در دستور کار نیست. به نظر می رسد معامله گران دلار در انتظار نتایج این نشست هستند تا مسیر حرکتی خود را تعیین کنند .
پیشروی قیمت اونس طلا

بازار جهانی طلا امروز شاهد پیشروی قیمت اونس طلا بود. فلز گران بهای جهانی امروز در حدود ۷ دلار بالا رفت.قیمت اونس طلا در بازار امروز بالا رفت و بر روی ۱۷۷۸ دلار قرار گرفت.
کاهش قیمت سکه و طلا

در بازار داخلی ایران هم قیمت طلا ۱۸ عیار امروز برخلاف روز گذشته آرایش نزولی به خود گرفت. فلز زرد رنگ داخلی امروز با ۶ هزار تومان کاهش نسبت به روز قبل در محدوده ۱ میلیون و ۵۱۴ هزار تومان به فروش رسید.

قیمت سکه امامی امروز ۱۲۱ هزار تومان کاهش را تجربه کرد. سکه امروز با ۱۶ میلیون و ۳۲۷ هزار تومان معامله شد . فلز گزان بهای داخلی در نیمه ظهر امروز در حول و حوش ۱۶ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان تا ۱۶ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان به فروش رسید. این قیمت در مقایسه با روز قبل تقریبا نزدیک به ۵۰ هزار تومان کاهش را نشان می دهد .

همچنین مطالعه کنید:

وزیر صمت: رانت‌ در حوزه خودرو حذف می‌شود/خودروسازان روی پای خود بایستند

به گزارش کسب و کار نیوز، عباس علی‌آبادی روز پنجشنبه در نخستین رویداد ملی صنعت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.