صفحه اصلی / اقتصادی / اشتغال و تعاون / پرواز مستقیم کیش‌-دوحه برای جام‌جهانی برقرار شد
پرواز مستقیم کیش‌-دوحه برای جام‌جهانی برقرار شد

پرواز مستقیم کیش‌-دوحه برای جام‌جهانی برقرار شد

سخنگوی ایران‌ایر گفت بلیت پرواز کیش-دوحه، علاوه بر پروازهای تهران-دوحه برای روزهایی که بازی ایران برگزار می‌شود، از طریق سامانه فروش ایران‌ایر به فروش می‌رسد.

حسام قربانعلی اظهار کرد: پرواز کیش-دوحه-کیش از امروز روی وب‌سایت فروش اینترنتی هما (ایران‌ایر) به آدرس ebooking.iranair.com قرار می‌گیرد و یک تعداد پرواز از فرودگاه امام خمینی (ره) تهران به دوحه و از دوحه به تهران هم از طریق سامانه فروش ایران‌ایر واگذار می‌شود و علاقه‌مندانی که بلیت بازی‌های جام جهانی و هیاکارت و اقامت رزروشده قطر دارند، می‌توانند از این بلیت‌ها استفاده کنند.

وی درباره قیمت بلیت پروازهای کیش به قطر بیان کرد: بخشی از فروش چارتری انجام می‌شود و بخشی هم به‌صورت سیستمی به فروش می‌رسد. قیمت بلیت‌ها برای مسیر کیش‌-دوحه (مسیر رفت) از هشت میلیون تومان آغاز می‌شود؛ در مسیرهای رفت ممکن است این قیمت بالاتر و در مسیرهای برگشت ممکن است کمتر باشد و حداقل قیمت‌ها سه میلیون تومان و بالاتر است.

سخنگوی شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران ادامه داد: قیمت‌ بلیت‌ها به تاریخی که علاقمندان بخواهند بلیت‌ را بخرند بستگی دارد و قیمت نهایی را بازار تعیین می‌کند. اگر تقاضا در آن روز ها بالا باشد، محدوده قیمتی رفت و برگشت ممکن است از ۱۵ میلیون تومان بالاتر باشد، زیرا مناسبات خرید و فروش و رفت و برگشت باید به نحوی باشد که ایرلاین متضرر نشود.

قربانعلی درباره زمان این پروازها نیز توضیح داد: ما از مسیر کیش به دوحه، و فرودگاه امام خمینی (ره) به دوحه چهار پرواز را برای روزهایی که بازی ایران در جام جهانی قطر برگزار می‌شود، بارگذاری کردیم که مردم می‌توانند استفاده کنند. البته همچنان استقبالی از خرید بلیت به‌طور مستقیم نشده است و با وجود ۲۱ هزار نفر بلیتی که به بازی‌های ایران اختصاص یافته، صندلی پروازها خالی است و هواپیمایی هما تقاضای بلیت زیادی ندارد.

به گزارش ایسنا، در روزهای گذشته اعلام شده بود که مبدا پروازهای ایران به قطر برای بازی‌های جام جهانی به تهران، شیراز، لار و لامرد محدود و کیش از مبداهای پروازی حذف شده، اما روز گذشته اعلام شد هواپیمایی ایران‌ایر مسیر پروازی از کیش به دوحه را برای هواداران تیم ملی ایران در مسابقات جام جهانی ۲۰۲۲ قطر راه‌اندازی کرده است.

همچنین مطالعه کنید:

تامین مسکن کارگران باید در اولویت دولت چهاردهم باشد

به گزارش کسب و کار نیوز ، آرمان حاجیان فرد، کارشناس مسائل اقتصادی با اشاره …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.