صفحه اصلی / اسلایدر / محدودیتی برای خرید پرواز به قطر وجود ندارد
محدودیتی برای خرید پرواز به قطر وجود ندارد

محدودیتی برای خرید پرواز به قطر وجود ندارد

کسب و کار نیوز- رئیس سازمان هواپیمایی کشوری با بیان اینکه بلیت پروازهای ایران به قطر از سه ماه گذشته برای فروش در اختیار قرار گرفته بود، گفت: افراد با فراهم کردن هیاکارت و بلیت بازی جام جهانی، محدودیتی برای خرید پروازهای ایران‌ایر یا قطرایرویز به قطر ندارند.

به گزارش کسب و کار نیوز ، محمد محمدی‌بخش با بیان اینکه در بازه زمانی یک ماهه بازی‌های جام‌جهانی، ۲۱ هزار نفر به قطر خواهند رفت، اظهار کرد: این تعداد، کسانی هستند که باید بلیت بازی جام جهانی و هیا کارت را دریافت کرده باشند که در آن صورت می‌توانند از هر یک از ایرلاین‌های داخلی و خارجی، نسبت به دریافت بلیت پرواز اقدام کنند.

وی ادامه داد: از میان ایرلاین‌های خارجی فقط قطرایرویز به قطر پرواز دارد و از میان ایرلاین‌های داخلی هم فقط ایران‌ایر به قطر پرواز مستقیم دارد؛ ایران‌ایر هم مانند قطرایرویز، از سه ماه گذشته و در قالب همکاری با آژانس‌های مختلف، بلیت‌ها را در اختیار قرار داده بود و در این مدت هم بخش اعظمی از بلیت‌ها خریداری شده است.

معاون وزیر راه و شهرسازی خاطرنشان کرد: البته برای کسانی که نمی‌خواهند در قطر بمانند و بنا داشتند که صبح به این کشور رفته و شب برگردند، ایرلاین‌های ایران‌ایر و قطرایرویز، تدبیر اندیشیدند که افراد بتوانند رفت‌وبرگشت یک روزه داشته باشند که برای سه روز بازی‌های ایران، هم تا کنون ۱۰۰۰ بلیت توسط هر یک از دو ایرلاین‌ به فروش رفته است.

محمدی‌بخش در پاسخ به اینکه آیا بلیت‌ بازی‌ها دیرتر از زمانی که افراد بخواهند برای خرید اقدام کنند، روی سایت‌ها قرار نگرفته، گفت: بلیت هواپیما چه یک هفته و چه یک ماه زودتر در سایت قرار گرفته باشد، تعداد مسافران جام جهانی در بازه زمانی یک ماهه، تغییر نخواهند کرد. ۲۱ هزار نفری که قصد تماشای بازی‌ها را دارند، باید اسکان، ‌ هیاکارت و بلیت بازی را فراهم کرده باشند، اما افراد با فراهم کردن این امکانات، محدودیتی برای خرید پروازهای ایران‌ایر یا قطرایرویز به قطر ندارند.

همچنین مطالعه کنید:

وزارت بهداشت باید دستورالعمل توزیع دارو از طریق پلتفرم‌ها را به صورت مجزا تدوین کند

به گزارش کسب و کار نیوز، پیش‌نویس «آئین‌نامه اجرایی، ضوابط و اصول حاکم بر اپراتورهای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.