صفحه اصلی / سیاسی / مجلس / درخواست نماینده قائنات از دولت برای آزادسازی واردات خودرو
درخواست نماینده قائنات از دولت برای آزادسازی واردات خودرو

درخواست نماینده قائنات از دولت برای آزادسازی واردات خودرو

نماینده مردم قائنات در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه داشتن خودرو آرزوی دست نیافتنی شده است، تاکید کرد: باید واردات خودرو در کشور آزاد باشد.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا، سلمان اسحاقی در نطق میان دستور خود در جلسه علنی نوبت صبح امروز (سه شنبه) مجلس شورای اسلامی بیان کرد: به گواه تاریخ دشمنان اسلام هرگاه که درمانده می شدند و فتنه را در دستور کار خود قرار داده و تزویر سلاح جنگی و ناجوانمردانه آنها می شود.

وی افزود: امروز مثلث تزویر آمریکا، انگلیس و اسرائیل با دوشیدن شیر گاو شیرده منطقه در برابر ایمان قوی و ایستادگی ملت ایران نسبت به انقلاب اسلامی و ولایت درمانده شده است و با سلاح ناجوانمردانه فتنه، امنیت کشور را در جنگی ترکیبی نشانه رفته است.

نماینده مردم قائنات در ادامه خطاب به جوانان و نوجوانان اظهار کرد: با جست و جوی مختصر در فضای مجازی که تولید غرب و سلاح کشنده در دستان آنها است، می بینید که دولت هایی که بنیانگذار خشونت، بی بند و باری و وحشی گری در جامعه زنان هستند، امروز برای بانوان ایران که در جهان دارای شأن و منزلتی بیشتر برخوردار هستند شعار تولید می کنند که این به معنی تزویر است.

اسحاقی افزود: تزویر امروز آمریکا، انگلیس و اسرائیل و آل سعود است. تزویر در غبار فتنه با شبهه افکنی جوانی را فریب داده و به قتلگاه می برد و می کشد و برای فریب جوانان بیشتر بر جسم او می تازد. تزویر با تحریم دارو و پانسمان بر جسم نحیف کودک پروانه ای تازیانه می زند تا در جلوی چشمان خانواده اش آب شود.

وی در ادامه گفت: رحمت خداوند بر خانواده های مجاهدان سپاه و بسیج، فراجا و ارتش و جامعه اطلاعاتی و وزارت اطلاعات که عزیزانشان از جان خانواده های خویش می گذرند تا ملتی در آتش ناامنی نسوزد.

نماینده مردم قائنات عنوان کرد: از ملت ایران می خواهم که در بیانیه مشترک وزارت اطلاعات و اطلاعات سپاه که الگوی ارزشمندی در توجه به جهاد تبیین و نور درتاریکی فتنه بود تامل کنند. عده ای از جوانان مخصوصا در دانشگاه ها به ناحق تحت تاثیر فضای غبارآلود فتنه قرار گرفته و زمان کوتاهی راه را گم کردند؛ لذا از قوه قضائیه می خواهم که با رافت اسلامی چراغ راه آنها باشد و با آنانکه که بر پیکر فرزندان این ملت ناجوانمردانه خنجر زدند و به امنیت کشور و بنیان خانواده خدشه وارد کردند، به هیچ وجه مماشات نکند.

اسحاقی خطاب به خواص بازیگر، بازیکن و روسای جمهور سابق هشدار داد و تاکید کرد: اگر بخواهید با گفتار و کردارتان به آتش فتنه که جان و امنیت مردم را آتش زده است هیزم بریزید، ملت شما را در همان آتش خواهد سوزاند. اکنون وقت آن است که قوای سه گانه به صورت مشهود و ملموس اصلاحات حوزه های خود را آغاز و در معرض ارزیابی نخبگان کشور قرار دهند.

وی با اشاره به اینکه اجرای برخی از قوانین در کشور برای تمام جغرافیای کشور ممکن نیست، تصریح کرد: به عنوان مثال قوانین منابع طبیعی در بعضی از موارد برای شمال کشور است و همان بند باعث شده یک روستایی در جنوبی ترین نقطه کشور برای ساخت خانه ۴۰ متری با مشکل مواجه شود.

نماینده مردم قائنات گفت: سال هاست سرمایه داران و صاحبان قدرت اقتصادی با تکیه بر فرار مالیاتی صدها هزار میلیارد تومان از ملت را به تاراج برده اند و این دو ابزار فساد باید جمع شود تا عدالت در اصلاحات اقتصادی بیشتر برای مردم مشهود شود. مدیران ناکارآمد از گذشته تا امروز در اغتشاشات اخیر سهم و نقش دارند که باید آنها را مجازات کنید.

اسحاقی افزود: برای مردم سوال است که چرا مدیر آن کارخانه که با متوقف کردن تولید دارو دل هزاران بیمار را لرزاند و آن فردی که باعث شد با سوء مدیریتش هزاران تن مواد اولیه، دارو و برنج در انبار گمرک خراب شود در وسط میدان اعدام نکردید. اینکه مدیران خودروساز که قاتلان عزیزانشان هستند هنوز ریاست می کنند مردم را آزار می دهد.

وی با بیان اینکه داشتن خودرو آرزوی دست نیافتنی شده است، تاکید کرد: حق ندارید به نفع سرمایه داران خودرورساز در کشور تصمیم بگیرید، باید واردات خودرو در کشور آزاد باشد؛ چراکه حق ملتی است که خودرورسازان داخلی مردم را عزادار کرده اند. مردم در گرانی می سوزند در عین حال به رئیس جمهور اعتماد دارند و به نتیجه اصلاحات اقتصادی دولت امیدوارند. مبادا دولت تصمیمی بگیرد که نه تنها وضعیت فعلی بسامان نشود، بلکه گرانی ها سرمایه اجتماعی نظام را کاهش دهد.

نماینده مردم قائنات در پایان در خصوص راه آهن حوزه انتخابیه اش که قول رئیس جمهور بوده به رئیسی تذکر داد و خواستار اتمام سریع‌تر این پروژه شد.

همچنین مطالعه کنید:

افزایش حقوق ۴ گروه شغلی در سال آتی/هزینه آب، برق و گاز مدارس رایگان می‌شود

به گزارش کسب و کار نیوز، بهروز محبی نجم‌آبادی عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال ۱۴۰۳ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.