صفحه اصلی / اسلایدر / عرضه ۷۶ خودروی خارجی در عرضه سازمان اموال تملیکی
عرضه ۷۶ خودروی خارجی در عرضه سازمان اموال تملیکی

عرضه ۷۶ خودروی خارجی در عرضه سازمان اموال تملیکی

کسب و کار نیوز- یک مقام مسئول گفت: در دومین مزایده فوق‌العاده شماره ۵۶۶ خودروهای خارجی رسوبی، ۷۶ دستگاه سواری خارجی به فروش خواهد رسید.

به گزارش کسب و کار نیوز، «سعید غلامی‌باغی» با بیان اینکه برگزاری مزایده خودروهای خارجی با دستور مقام قضائی و بر اساس اجرای حکم شعبه ۱۵ دادسرای عمومی و انقلاب تهران انجام می‌شود، اظهارداشت: در مزایده فوق‌العاده قبلی به شماره ۵۶۵ که با نظارت و هدایت مستقیم نهادهای نظارتی و قضائی برگزار شد ۹۶۴ خودروی سواری خارجی تعیین تکلیف و حدود سه‌هزار میلیارد تومان به خزانه دولت واریز شد.

وی ادامه‌داد: مزایده دوم فوق‌العاده برای خودروهایی که در مزایده قبلی پیشنهاد نداشته یا مغایرت‌های فنی داشتند برگزار خواهد شد که با فروش این ۷۶ دستگاه، همه یک‌هزار و ۴۰ خودروی دارای دستور قضائی، تعیین‌تکلیف می‌شوند. معاون بهره‌برداری و فروش اموال منقول سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی با این توضیح که این خودروها در انبارهای پنج استان تهران، بوشهر، مازندران، فارس و خوزستان نگهداری می‌شوند، خاطرنشان‌کرد: متقاضیان از سه‌شنبه (۲۶ مهر) فرصت بازدید از خودروها را یافته‌اند و تا اول آبان و از ساعت هشت تا ۱۹ این فرصت ادامه دارد و می‌توانند با مراجعه به سامانه تدارکات الکترونیک دولت (ستاد) قیمت پیشنهادی خود را ثبت کنند.

رمزگشایی مزایده فوق‌العاده ۵۶۶ خودروهای خارجی در سوم آبان‌ماه و با حضور دستگاه‌های نظارتی و قضائی در سالن جلسات سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی انجام و برندگان معرفی خواهند شد.

همچنین مطالعه کنید:

اسنپ رکورد خود را با بیش از ۵ میلیون سفر روزانه شکست

به گزارش کسب و کار نیوز، بیش از ۹ سال از شروع فعالیت اسنپ می‌گذرد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.