صفحه اصلی / اسلایدر / جزئیات اولین عرضه متری مسکن/ یک ملک ۹۰۰ متری در ملاصدرای تهران
جزئیات اولین عرضه متری مسکن/ یک ملک ۹۰۰ متری در ملاصدرای تهران

جزئیات اولین عرضه متری مسکن/ یک ملک ۹۰۰ متری در ملاصدرای تهران

کسب و کار نیوز- مدیرعامل شرکت گروه مدیریت ارزش صندوق بازنشستگی کشوری گفت: اولین صندوق املاک و مستغلات کشور امروز در فرابورس پذیره نویسی می‌شود.

به گزارش کسب و کار نیوز، داوود حمزه مدیرعامل شرکت گروه مدیریت ارزش صندوق بازنشستگی کشوری درباره آغاز به کار صندوق املاک از امروز اظهار داشت:  اولین صندوق املاک و مستغلات کشور امروز در فرابورس پذیره نویسی می‌شود. وی ادامه داد : هریک از یونیت های این صندوق یک صد هزار تومان است و  بر روی یک ملکی اداری با متراژ مفیدحدود ۹۰۰ متر مربع، و عمر حدود ۱۴ سال در خیابان ملاصدرای  تهران تاسیس شده است.

مدیرعامل شرکت گروه مدیریت ارزش صندوق بازنشستگی کشوری در ارتباط با روند اجاره دهی این ساختمان‌ها به «مدیر بهره برداری» اشاره کرد و گفت:  ساختمان‌ توسط مدیر بهره برداری برای اجاره دادن و جمع آوری وجوه حاصل از اجاره صندوق اقدام می‌نماید و وجوه حاصل را پس از کسر هزینه‌های جاری هر سه ماه یکبار به حساب دارندگان واحدهای سرمایه‌گذاری واریز خواهد کرد. وی با بیان اینکه تمام مردم می‌توانند در این پذیره نوسی شرکت کنند، گفت:صندوق سرمایه گذاری املاک و مستغلات نوعی سرمایه گذاری خرد در حوزه املاک و مستغلات توسط عموم جامعه است، همه کسانی که سجامی هستند می‌توانند بخشی از یک ملک مسکونی، تجاری یا اداری را در قالب یونیت ها سرمایه گذاری کنند.

همچنین مطالعه کنید:

۵۳ هزار مجوز کاغذی به شناسه یکتا تبدیل شد

به گزارش کسب و کار نیوز،  از سال ۱۴۰۳ مجوزهای کاغذی بی اعتبار هستند و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.