صفحه اصلی / اقتصادی / اقتصاد کلان / اسامی برندگان مزایده خودروهای خارجی امروز اعلام می‌شود
اسامی برندگان مزایده خودروهای خارجی امروز اعلام می‌شود

اسامی برندگان مزایده خودروهای خارجی امروز اعلام می‌شود

بازگشایی پاکت های قیمت پیشنهادی متقاضیان و رمزگشایی مزایده خودروهای رسوبی وارداتی طبق برنامه اعلامی، امروز با حضور نمایندگان دستگاه های نظارتی و قضایی انجام و نتایج آن اعلام می‌شود.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا، از میان بیش از ۲۲۴۹ خودروی وارداتی که سال‌هاست بلاتکلیف در انبارهای گمرک در شهرهای مختلف خاک می خورند، ۱۰۶۲ خودرو به مزایده گذاشته شدند.

مزایده‌ای که از هفتم مهرماه آغاز شد و شرکت کنندگان در مزایده باید جهت ثبت نام و دریافت گواهی امضاء الکترونیک (توکن) به دفاتر ثبت اسنادرسمی در سراسر کشور مراجعه می‌کردند.

بـرگزاری مزایـده صرفا از طریق سامانه مـزایده الکترونیک دولت بود و ارائـه پیشنـهاد قیمت نـیز از ایـن طـریق انـجام می شد. البته ثبت پشنهاد قیمت در سامانه مذکور حداکثر تا ساعت ۲۴ روز سه شنبه (۱۲ مهرماه) امکان پذیر بود.

متقاضیان خرید که در این مزایده شرکت کرده بودند و ضمانت نامه بانکی گذاشته‌اند، طبق شرایط و ضوابط مزایده باید اصل ضمانت‌نامه‌های خود را حداکثر تا ساعت ۹ صبح امروز به ادارات کل اجرایی استان‌ها تحویل دهند. ‌

ارزش پایه کارشناسی ۱۰۴۰ خودرو سواری خارجی که شامل لکسوس، پورشه، کیا، بی ام و، بنز، هیوندا، تویوتا، ولوو و پورشه می‌شود، بیش از ۲۰۳۷ میلیارد تومان قیمت گذاری شد.

طبق آخرین آماری که از سوی مسئولان ارائه شده بود، حدود ۲۰ هزار ثبت نام جدید در سامانه تدارکات الکترونیک دولت وجود داشته است.

بر این اساس، قرار است امروز با حضور نمایندگان دستگاه‌های قضایی، نظارتی و مسئولان اجرایی مربوطه نتایج مزایده فوق العاده شماره ۵۶۵ فروش خودروهای خارجی در محل سازمان امور تملیکی اعلام شود.

همچنین مطالعه کنید:

تامین ۳ میلیارد دلار ارز برای واردات کالاهای اساسی و صنایع

به گزارش کسب و کار نیوز ، علی طرزعلی در خصوص روند تأمین ارز در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.