صفحه اصلی / اسلایدر / فشار سنگین دلار و برجام به بازار خودرو
فشار سنگین دلار و برجام به بازار خودرو

فشار سنگین دلار و برجام به بازار خودرو

کسب و کار نیوز- نوسان قیمت‌ها در بازار خودرو همچنان ادامه دارد.

به گزارش کسب و کار نیوز، بازار خودرو که مدتی بود تنها رنگ نزولی به خود گرفته بود، اما چند روزی است یه دلیل افزایش قیمت دلار و فضای پرابهام درباره برجام، صعودی شده است و قیمت‌ها در حال پرش به پله‌های بالاتر هستند.به نظر می‌رسد پیچیدگی شرایط بازار خودرو تا مشخص شدن وضعیت قطعی برجام و قیمت دلار، ادامه خواهد داشت.

گزارش‌ها نشان می‌دهد که در حال حاضر پژو ۲۰۶ تیپ ۲ مدل ۱۳۹۹ در بازار ۲۷۸ میلیون تومان، پژو پارس مدل ۱۴۰۰ در حدود ۳۵۹ میلیون تومان و پژو پارس مدل ۱۴۰۱ حدود ۳۶۹ میلیون تومان قیمت دارد. پژو ۲۰۷ اتومات هم با قیمت ۵۹۰ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

دنا معمولی مدل ۱۴۰۱ نیز ۴۰۲ میلیون تومان و دنا معمولی مدل ۱۴۰۰ حدود ۳۸۰ میلیون تومان قیمت خورده است.در این میان، کوییک دنده‌ای مدل ۱۴۰۱ به قیمت ۲۰۰ میلیون تومان به فروش رفته است. از سوی دیگر، قیمت ساینا دنده‌ای مدل ۱۴۰۰ به ۱۹۷ میلیون تومان رسیده است و مدل ۱۳۹۹ این خودرو هم ۱۸۹ میلیون تومان قیمت دارد.

بنا به این گزارش، پراید ۱۱۱ با قیمت ۲۰۴ میلیون تومان به فروش می‌رسد. پراید ۱۳۱ نیز با قیمت ۱۷۹ میلیون تومان عرضه می‌شود.همچنین تیبا هاچ‌بک‌ پلاس هم‌اکنون در محدوده ۲۱۰ میلیون تومان قیمت دارد. تارا اتوماتیک هم در قیمت ۵۷۸ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

همچنین مطالعه کنید:

بودجه ۱۴۰۳ با ۲۰ درصد افزایش، ۶۳۴۷ همت بسته شد

به گزارش کسب و کار نیوز ، دولت در لایحه بودجه ۱۴۰۳ مبلغ ۶,۳۴۷ هزار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.