صفحه اصلی / اجتماعی / حوادث و انتظامی / آب گرفتگی برخی مناطق غربی و جنوبی پایتخت/امداد رسانی به هموطنان گرفتار در شمیرانات و پاکدشت
آب گرفتگی برخی مناطق غربی و جنوبی پایتخت/امداد رسانی به هموطنان گرفتار در شمیرانات و پاکدشت

آب گرفتگی برخی مناطق غربی و جنوبی پایتخت/امداد رسانی به هموطنان گرفتار در شمیرانات و پاکدشت

تیم امداد و نجات از جمله واکنش سریع و تیم‌های امداد و نجات در شهرستان‌های تهران، شمیرانات، پاکدشت و ملارد با توجه به شدت آب گرفتگی‌ها، مشغول امداد رسانی با توجه به بارش‌های ساعات اخیر، آب گرفتگی در استان تهران به ویژه مناطق غربی و جنوبی را شاهد هستیم که در آن عوامل عملیاتی هلال احمر استان تهران در آماده باش کامل قرار گرفتند.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا، شاهین فتحی مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان تهران در این خصوص اظهار کرد: با توجه به هشدارهای هواشناسی، شاهد بارش شدید باران از اواخر شامگاه شب گذشته در استان تهران بودیم.

وی ادامه داد: بر اثر این بارش‌ها در چند نقطه از استان تهران، به خصوص در نقاط غربی و جنوبی استان، شاهد آب گرفتگی و وجود گل و لای به ویژه در منطقه کن « امامزاده داود» هستیم.

فتحی بیان کرد: تمامی عوامل عملیاتی هلال احمر استان تهران در آماده باش کامل قرار گرفتند و چند تیم امداد و نجات از جمله واکنش سریع و تیم‌های امداد و نجات در شهرستان‌های تهران، شمیرانات، پاکدشت و ملارد با توجه به شدت آب گرفتگی‌ها، مشغول امداد رسانی به هموطنان هستند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان تهران اضافه کرد: تا این لحظه، حادثه جدی در استان تهران به غیر از گرفتاری چند خانواده در گل و لای و مسدود شدن راهها، گزارش نشده است و امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر استان تهران در حال ارائه خدمات هستند.

فتحی به نحوه امداد رسانی‌ها اشاره و گفت: تیم واکنش سریع و سه تیم عملیاتی هلال احمر شهرستان تهران مشغول امداد رسانی در منطقه امامزاده داوود پایتخت هستند، یک تیم به همراه راهداری در منطقه فشم شهرستان شمیرانات حضور دارد، یک تیم امداد و نجات در محدوده نیروگاه برق شریف آباد پاکدشت مشغول رهاسازی خانواده‌ای گرفتار شده هستند و یک تیم نیز در روستای قشلاق ملارد، در حال فعالیت هستند و در صورت نیاز تیم های بیشتری به این مناطق اعزام خواهیم کرد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان تهران؛ این مقام مسئول اضافه کرد: شماره ۱۱۲ جمعیت هلال احمر استان تهران جهت دریافت حوادث احتمالی در خدمت هموطنان در استان تهران است و در صورت نیاز، تیم های امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان تهران در مناطق حادثه دیده حضور پیدا خواهند کرد.

همچنین مطالعه کنید:

ثبت تردد ۵۳۰ میلیون مسافر جاده‌ای/ ۸۲۸ فوتی در سفرهای نوروزی

به گزارش کسب و کار نیوز ، سردار کمال هادیان‌فر معاون حمل و نقل وزارت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.