صفحه اصلی / اسلایدر / تغییر فرآیند قیمت‌گذاری کالاها منتفی شد/‌مرجع قیمت‌گذاری کالا و خدمات سازمان حمایت است
تغییر فرآیند قیمت‌گذاری کالاها منتفی شد/‌مرجع قیمت‌گذاری کالا و خدمات سازمان حمایت است

تغییر فرآیند قیمت‌گذاری کالاها منتفی شد/‌مرجع قیمت‌گذاری کالا و خدمات سازمان حمایت است

کسب و کار نیوز- سازمان حمایت اعلام کرد که تغییر فرایند قیمت گذاری کالاها صرفا یک پیشنهاد اولیه در یکی از جلسات تنظیم بازار بوده و در همان مقطع زمانی منتفی شده بود.

به گزارش کسب و کار نیوز، روابط عمومی سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان اعلام کرد که فرایند قیمت گذاری بیان شده در مکاتبه این سازمان که در برخی رسانه‌ها منتشر شده است؛ به عنوان یک پیشنهاد اولیه در یکی از جلسات تنظیم بازار مطرح شده بود که در عمل قابلیت اجرا نداشته و در همان مقطع زمانی منتفی شده بود. ارسال این مکاتبه ناشی از عدم اطلاع از منتفی شدن این فرایند بوده است.

کماکان مرجع قیمت گذاری کالا و خدمات، سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان است و در موارد خاص پیشنهاد این سازمان برای تأیید در ستاد تنظیم بازار مطرح می‌شود.

گفتنی است، چند روز پیش نامه‌ای از حسین فرهیدزاده، سرپرست سازمان حمایت تولیدکنندگان و مصرف کنندگان، به معاونان وزارت صمت منتشر شد که بر اساس آن مقرر شده بود درخواست افزایش قیمت کالاها در دفاتر تخصصی وزارت صمت و جهاد کشاورزی، سازمان حمایت، کمیسیون اقتصادی دولت و ستاد تنظیم بازار بررسی و تأیید شود و در نهایت به تأیید رئیس جمهور برسد.

همچنین مطالعه کنید:

رکود جدید در حمل ونقل ترانزیت جاده‌ای ثبت شد

به گزارش کسب و کار نیوز ، جواد هدایتی مدیرکل دفتر ترانزیت سازمان راهداری با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.