صفحه اصلی / اسلایدر / ۹۰ درصد نانوایی‌های تهران به کارتخوان هوشمند مجهز شدند
۹۰ درصد نانوایی‌های تهران به کارتخوان هوشمند مجهز شدند

۹۰ درصد نانوایی‌های تهران به کارتخوان هوشمند مجهز شدند

کسب و کار نیوز- مدیرکل غله و خدمات بازرگانی تهران گفت: تاکنون ۹۰ درصد نانوایی‌های نوع یک به کارتخوان‌مجهز شدند.

به گزارش کسب و کار نیوز، عباس ارشدی گفت: بنابر گزارشی که از طریق بانک سپه در چهارمین جلسه کارگروه آرد و نان ارائه شد، تاکنون ۹۰ درصد واحدهای یارانه نوع یک مجهز به نصب کارتخوان شدند.

به گفته او، یک سری مشکلات جزئی ساختار واحدهای خبازی باعث شد نصب کارتخوان ها به طور کامل اجرا نشود که با اتخاذ تدابیر صورت گرفته و هماهنگی استانداری و معاونت امور اقتصادی قرار است کارگروه دیگری تشکیل شود که موارد اختلاف را به صورت موردی بررسی و رفع کند. برآورد می شود که تا پایان ماه تمام واحدهای خبازی تحت سامانه هوشمندسازی قرار گیرد و نصب کارتخوان به طور کامل اجرایی شود.مدیرکل دفتر غله و خدمات بازرگانی تهران گفت: در مرحله نخست سامانه هوشمند نانوایی های نوع یک به نصب کارتخوان مجهز می شوند، اما از الان نمی توان گفت که این موضوع چقدر در کاهش قاچاق و مصرف تاثیر گذار است.

طبق گفته جلال مشاور وزیر اقتصاد با گذشت حدود ۵۵ روز از طرح هوشمندسازی یارانه نان بیش از ۶۳ درصد کل کشور به کارتخوان های هوشمند مجهز شدند.بنابر وعده مسئولان طرح هوشمندسازی و مردمی سازی محدودیتی برای خرید نان مردم ندارد و تنها از انحرافات آرد و نان جلوگیری می کند.

همچنین مطالعه کنید:

مالیات بر عایدی سرمایه از کی اجرا می‌شود؟

به گزارش کسب و کار نیوز ، عایدی سرمایه به میزان افزایش ارزش قیمت فروش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.