صفحه اصلی / سیاسی / دولت / شکل‌گیری وزارت تجارت و خدمات بازرگانی یک ضرورت است
شکل‌گیری وزارت تجارت و خدمات بازرگانی یک ضرورت است

معاون رییس جمهور :

شکل‌گیری وزارت تجارت و خدمات بازرگانی یک ضرورت است

معاون پارلمانی رییس جمهور گفت: براساس بررسی‌های صورت گرفته شکل‌گیری وزارت بازرگانی یک ضرورت است که با توجه به التهابات ماه‌های گذشته در بازار و نیز نوسانات قیمت‌ها، این کار باید انجام شود.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا، محمد حسینی در حاشیه جلسه امروز هیات دولت در جمع خبرنگاران اظهار کرد:‌ طرح وزارت تجارت و خدمات بازرگانی در مجلس، قبل از این دولت مطرح بوده و تصویب شده و به شورای نگهبان رفته و الان در کمیسیون اجتماعی مجلس است. مجلس هم نظر دولت را خواست که بررسی کردیم و دیروز در مجلس مطرح شد که اگر دولت لایحه دهد، مجلس آن را در اولویت قرار خواهد داد.

وی افزود: ما وزارت صنایع معادن و وزارت بازرگانی را خواهیم داشت که براساس بررسی‌های صورت گرفته این یک ضرورت است که با توجه به التهاباتی که در ماه‌های گذشته در بازار بوده و نیز نوسانات قیمت‌ها، این احتیاج وجود داشته که این کار انجام شود.

معاون پارلمانی دولت افزود: از نمایندگان تشکر می‌کنم که در بحث استیضاح وزیر همکاری خوبی داشتند و در کمیسیون صنایع که بحث مطرح شد، بسیاری از استیضاح‌کنندگان قانع شدند و استیضاح را هم پس گرفتند. روز پنجشنبه آقای رئیس‌جمهوری دیداری با نمایندگان مجلس و اعضای کمیسیون اصل ۹۰ دارند که در آن هم مباحث مهمی مطرح خواهد شد. ما در گذشته هم با مجامع استانی جلساتی داشتیم و غالب این مجامع با رئیس جمهوری جلسه داشتند که قرار شد این تعاملات روز به روز بیشتر شود.

همچنین مطالعه کنید:

رئیسی در نشست خبری: پول بلوکه‌شده در ژاپن و کشورهای دیگر نداریم/ باید برجام را دقیق‌تر می‌نوشتند

به گزارش کسب و کار نیوز، نشست خبری آیت‌الله رئیسی رئیس جمهور دقایقی پیش با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.