صفحه اصلی / سرخط خبرها / پول دریافتی از خریداران نهاده‌ دامی در بانک موجود است/تحویل کل نهاده‌ها به دامداران تا پایان تیرماه
پول دریافتی از خریداران نهاده‌ دامی در بانک موجود است/تحویل کل نهاده‌ها به دامداران تا پایان تیرماه

پول دریافتی از خریداران نهاده‌ دامی در بانک موجود است/تحویل کل نهاده‌ها به دامداران تا پایان تیرماه

کسب و کار نیوز- معاون وزیر جهاد کشاورزی با اشاره به دریافت ۱۱۰۰ میلیارد تومان پول از مردم توسط یک شرکت و عدم تحویل نهاده به آن ها گفت: مجموعه پول دریافتی از خریداران نهاده‌های دامی در بانک کشاورزی بلوکه شده و موجود است.

به گزارش کسب و کار نیوز، عباس عسکرزاده، معاون توسعه بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی در میز اقتصادی خبر ساعت ۱۴ شبکه یک با موضوع “تاخیر در تامین نهاده‌ ها”، تصریح کرد: حوزه امنیت غذایی اعم از تخصیص و تامین نیاز‌های سفره مردم با وزارت جهاد کشاورزی است و در حال حاضر سه میلیون تن نهاده در بنادر وجود دارد. عسکرزاده با اشاره به اینکه حدود ۵۰ شرکت، تامین نهاده‌ها را برعهده دارند، افزود: وضعیت جنگ روسیه و اوکراین سبب اختلال در تامین نهاده‌ها توسط این شرکت‌ها شده است.

معاون وزیر جهاد کشاورزی در واکنش به خبر دریافت ۱۱۰۰ میلیارد تومان پول از مردم توسط یک شرکت و عدم تحویل نهاده به آن ها گفت: پول دریافتی از خریداران نهاده‌های دامی از شرکت‌ها در بانک کشاورزی بلوکه شده و موجود است. عسکرزاده با اشاره به تامین حدود ۱۰۴ هزار و ۵۰۰ تن نهاده از ۴۹۰ هزار تن نهاده ها گفت: در تلاشیم با تسریع در روند ترخیص از بنادر کشور، تا پایان تیرماه نهاده‌ها به دامداران تحویل داده شود. وی با تاکید بر این که یکی از مشکلات در تحویل نهاده‌ها، حمل و نقل است، اضافه کرد: یکی از محدودیت‌های گمرکات شمال موضوع حمل و نقل است و تمام تلاشمان را خواهیم کرد تا بخشی از نهاده‌ها را از جنوب تامین کنیم. معاون توسعه بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی با اشاره به تغییر در سامانه بازارگاه، اعلام کرد: اصلاحات سامانه بازارگاه تا پایان مرداد و اوایل شهریور ماه عملیاتی خواهد شد.

همچنین مطالعه کنید:

بودجه ۱۴۰۳ با ۲۰ درصد افزایش، ۶۳۴۷ همت بسته شد

به گزارش کسب و کار نیوز ، دولت در لایحه بودجه ۱۴۰۳ مبلغ ۶,۳۴۷ هزار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.