صفحه اصلی / اسلایدر / رئیسی:‌ هدف از سفر به آذربایجان شرقی اتمام پروژه‌های نیمه تمام است
رئیسی:‌ هدف از سفر به آذربایجان شرقی اتمام پروژه‌های نیمه تمام است

رئیسی:‌ هدف از سفر به آذربایجان شرقی اتمام پروژه‌های نیمه تمام است

عضو کمیسیون صنایع مجلس گفت: برای نهایی شدن آیین‌نامه واردات خودرو، قرار شد وزارت صمت از سوی دولت با کمیسیون صنایع مشورت بگیرد، و احتمالا تا آخر خردادماه نهایی می‌شود.

رئیس جمهوری هدف اصلی هیأت دولت را از سفر به آذربایجان شرقی، اتمام پروژه‌های نیمه تمام عنوان کرد.

به گزارش ایسنا، سید ابراهیم رئیسی در بدو ورود به آذربایجان شرقی با بیان اینکه مردم آذربایجان شرقی همیشه در مقابل زورگویی‌ها و سلطه طلبی‌های بیگانگان ایستادگی کرده و در عرصه‌های مختلف به‌خوبی امتحان خود را پس داده اند، اظهار کرد: آذربایجان شرقی ظرفیت‌های بسیار بزرگ صنعتی، معدنی و کشاورزی دارد و هدف ما در این سفر استانی دنبال کردن نهضت اتمام پروژه‌های نیمه تمام خواهد بود که این پروژه‌ها مردم را رنج می‌دهد.

وی افزود: ما قصد آغاز پروژه‌ی جدیدی را نداریم و کار جدی ما ساماندهی پروژه‌های نیمه تمام است و خوشبختانه لیست بلندی از موضوعات و مسائل استان آماده شده که حتما در شورای اداری استان در خصوص این مسائل تصمیم گیری خواهیم کرد.

رئیس جمهوری در خاتمه تاکید کرد: ما  خدمتگزار مردم آذربایجان شرقی هستیم که همیشه در خدمت انقلاب و نظام بوده اند.

دیدار با اقشار مختلف مردم و شرکت در جلسه‌ی شورای اداری استان از جمله برنامه‌های آیت‌الله رئیسی در بیست ودومین سفر  استانی و اولین سفر خود به آذربایجان‌شرقی است.

به گزارش ایسنا، همزمان با سفر استانی رئیس جمهوری، نمایندگان تام‌الاختیار وزرا در ۳۲ نقطه استان حضور یافته و با مردم دیدار چهره به چهره خواهند داشت و نامه‌های مکتوب مردمی نیز پیگیری خواهد شد.

همچنین مطالعه کنید:

وزیر صمت: رانت‌ در حوزه خودرو حذف می‌شود/خودروسازان روی پای خود بایستند

به گزارش کسب و کار نیوز، عباس علی‌آبادی روز پنجشنبه در نخستین رویداد ملی صنعت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.