صفحه اصلی / اقتصادی / امکان معامله خودرو توسط همه مردم در بورس کالا فراهم شود
امکان معامله خودرو توسط همه مردم در بورس کالا فراهم شود

امکان معامله خودرو توسط همه مردم در بورس کالا فراهم شود

کسب و کار نیوز- عضو هیات رییسه مجلس در مورد عرضه خودرو در بورس کالا گفت: باید شرایطی فراهم شود که امکان معامله برای همه افراد وجود داشته باشد، نه اینکه انحصار خرید و فروش در دست عده‌ای خاص باشد. حسینعلی حاجی دلیگانی اظهار کرد: طی ۳سال گذشته بورس وضعیت مناسبی نداشت، اما با تغییر مدیریت این سازمان در ماه‌های اخیر، این سازمان به سمت اعتماد سازی پیش رفته است.

به گزارش کسب و کار نیوز، حاجی دلیگانی در ادامه به عرضه خودرو در بورس کالا اشاره کرد و گفت: باید شرایطی فراهم شود که امکان معامله برای همه افراد وجود داشته باشد، نه اینکه انحصار خرید و فروش در دست عده‌ای خاص باشد. وی تاکید کرد: عرضه خودرو در بورس کالا باید منجر به قیمت‌گذاری واقعی از مسیر رقابت واقعی شود، چرا که بار افزایش قیمت را مصرف کننده نهایی متحمل می‌شود.

وثیقه گذاری سهام از دیگر مواردی بود که عضو هیات رییسه مجلس به آن اشاره کرد. حاجی دلیگانی گفت: یکی از مشکلات در وثیقه گذاری و ضمانت الزام بانک‌ها به ضمانت یک یا دو کارمند رسمی با فیش کسر از حقوق است، در حالی که بسیاری از مردم در اقوام خود افراد شاغل در دستگاه‌های دولتی ندارند.

وی افزود: وثیقه‌گذاری سهام و یا حساب یارانه‌ای مردم در بانک‌ها بسیار کمک کننده و راه حلی مناسب است تا هم گره از کار مردم بگشاید و هم وابستگی به فیش کسر از حقوق را از طرف بانک‌ها از بین ببرد.

همچنین مطالعه کنید:

ادامه تناقض ها در رابطه با کاهش ۳۰۰ هزار تومانی قیمت سیمان/خواب پروژه های ساخت مسکن

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز ؛ دبیر انجمن انبوه سازان مسکن استان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.