صفحه اصلی / اسلایدر / دولت با پرداخت مستقیم یارانه بدنبال توزیع عادلانه آن به مردم است
دولت با پرداخت مستقیم یارانه بدنبال توزیع عادلانه آن به مردم است

دولت با پرداخت مستقیم یارانه بدنبال توزیع عادلانه آن به مردم است

کسب و کار نیوز- وزیر کشور با بیان اینکه دولت با پرداخت مسقیم یارانه بدنبال توزیع عادلانه آن به مردم است، بر ضرورت حضور فعالانه و اثرگذار استانداران برای اجرای هر چه مطلوب تر طرح جایگزینی ارز ترجیحی و هدفمند کردن یارانه ها تاکید کرد.

به گزارش کسب و کار نیوز ، احمد وحیدی در نشست ویدئوکنفرانسی با استانداران سراسر کشور تصریح کرد: یکی از مولفه‌های اصلی، اقناع افکار عمومی و همراه سازی مردم، نخبگان و اتحادیه ها در اجرای طرح جایگزینی ارز ترجیحی است.
وی طرح جایگزینی ارز ترجیحی با پرداخت مستقیم یارانه را به‌ منظور عادلانه شدن پرداخت یارانه ها مورد بحث و بررسی قرار داد و از استانداران خواست همه امکانات و ظرفیت ها را برای اجرای آن به کار گیرند.
وحیدی در این نشست با تشریح سیاست های دولت مردمی در حفظ و تقویت توان معیشتی مردم تصریح کرد: مجموعه دولت با پرداخت مسقیم یارانه به دنبال توزیع عادلانه آن به مردم است.
وزیر کشور با مهم شمردن نقش و جایگاه استانداران در اجرای اهداف کلان دولت گفت: استانداران به سهم خود در توجیه و اقناع افکار عمومی، همراه سازی نخبگان و اتحادیه ها برای ضرورت اجرای هر چه سریعتر طرح، نقش تعیین کننده و کلیدی دارند.
وحیدی اضافه کرد: استانداران به عنوان نمایندگان عالی دولت در استان ها باید بیش از گذشته در بحث قیمت گذاری و نظارت بر کنترل قیمت های مصوب، جلوگیری از احتکار و قاچاق کالا ایفای نقش داشته باشند.
وی با اشاره به تلاش های معاندانه دشمنان در موج سواری علیه طرح پرداخت یارانه مستقیم به مردم بر اطلاع رسانی های به موقع، منظم و روشن به مردم تاکید کرد.
در این نشست همچنین بر اطلاع رسانی متمرکز و یکپارچه توسط سخنگوی اقتصادی دولت تاکید شد.
در پایان نشست نیز نقطه نظرات و پیشنهادات استانداران درخصوص اجرای هر چه موفق تر طرح جایگزینی ارز ترجیحی، مطرح و مورد توجه قرار گرفت.

همچنین مطالعه کنید:

مدیرعامل ایرانسل: تحول دیجیتال نه یک انتخاب، بلکه یک ضرورت است

به گزارش کسب و کار نیوز ، دکتر بیژن عباسی‌آرند با بیان اینکه پس از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.