صفحه اصلی / اسلایدر / کشف محموله‌های سنگین آرد، شکر و روغن قاچاق در مرزهای کشور
کشف محموله‌های سنگین آرد، شکر و روغن قاچاق در مرزهای کشور

کشف محموله‌های سنگین آرد، شکر و روغن قاچاق در مرزهای کشور

کسب و کار نیوز- فرمانده مرزبانی انتظامی جمهوری اسلامی ایران از جلوگیری مرزبانان از قاچاق کالای اساسی در مرزهای کشور خبر داد.

به گزارش کسب و کار نیوز ، سردار احمدعلی گودرزی دراین باره اظهار کرد: به منظور برخورد با مخلان امنیت اقتصادی و قاچاقچیان کالای اساسی در مرزهای کشور، مرزبانان هوشیار و سلحشور فرماندهی مرزبانی انتظامی از ابتدای سال جاری تاکنون مقادیر قابل توجهی کالای اساسی قبل از خروج این کالاها از مرزها را کشف کردند.

بر اساس گزارش پایگاه خبری پلیس، وی افزود: با تلاش شبانه روزی مرزبانان در مرزهای آبی و خشکی و گذرگاه‌های مرزی از ابتدای سال ۱۴۰۱ تا به امروز ۴ تن و ۹۱۱ کیلوگرم آرد، ۳۰ تن و ۹۵۰ کیلوگرم شکر و ۶۲ تن و ۸۵۵ لیتر روغن کشف شده است.

گودرزی با بیان اینکه در این رابطه چندین دستگاه خودرو توقیف و قاچاقچیان مربوطه دستگیر شدند، اظهار کرد: مرزبانان در راستای منویات مقام معظم رهبری امام خامنه ای عزیز “مدظله العالی” و تحقق شعار سال با تمام توان ضمن حمایت و پشتیبانی از دست اندرکاران فعالیت های تولیدی با افرادی که موانع اقتصادی به وجود می آورند با جدیت و قاطعانه و برابر قانون برخورد می کنند.

همچنین مطالعه کنید:

رشد ۶۱ درصدی درآمدهای گمرکی و مالیاتی در دولت سیزدهم

به گزارش کسب و کار نیوز ، داوود منظور در صفحه شخصی خودش در فضای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.