صفحه اصلی / اسلایدر / تیبا ۲۰۵ میلیون تومان شد/خودرو گران‌تر هم می‌شود
تیبا ۲۰۵ میلیون تومان شد/خودرو گران‌تر هم می‌شود

تیبا ۲۰۵ میلیون تومان شد/خودرو گران‌تر هم می‌شود

کسب و کار نیوز- نوسانات قیمت خودرو همچنان در بازار خودرو وجود دارد. این نوسان قیمتی تا چه زمانی ادامه دارد؟ خودرو گران می‌شود؟

به گزارش کسب و کار نیوز ، قیمت خودرو صفر داخلی در روز ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ با توجه به آمارها و قیمت روزانه سایت دیوار با تغیراتی همراه است.قیمت خودرو صفر داخلی امروز ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ در بازار ایران به شرح زیر است:

خودروی پراید ۱۱۱ به نرخ ۱۹۹ میلیون تومان رسید. پراید ۱۳۱ نیز دو میلیون تومان نسبت به روز گذشته افزایش داشت و به نرخ ۱۶۸ میلیون تومان رسید.

خودروی دنا پلاس اتوماتیک مدل ۱۴۰۰ نسبت به روز گذشته پنج میلیون تومان کاهش داشت. این خودرو هم‌اکنون در قیمت ۴۷۵ میلیون تومان در بازار خودروی کشور موجود است. اما دنا معمولی با شش میلیون افزایش قیمت به ۳۷۰ میلیون تومان رسید.

قیمت خودروهای پرطرفدار

نرخ خودرو تیبا هاچ بک پلاس به نرخ ۲۰۵ میلیون تومان رسید.پژو ۲۰۶ تیپ دو با پنج میلیون تومان افزایش نسبت به روز گذشته به قیمت ۲۸۸ میلیون رسید. پژو ۲۰۶ تیپ پنج به ۳۳۵ میلیون تومان رسید.

خودرو پژو پارس اتوماتیک نیز به ۴۵۰ میلیون تومان رسید. بابک صدرایی، کارشناس صنعت خودرو گفت: قیمت‌ها در بازار کشور بستگی به عوامل سیاسی دارد. قیمت دلار و مذاکرات وین از عوامل تاثیرگذار در قیمت خودرو هستند.

او توضیح داد: با منتفی شدن بحث واردات یک شوک روانی به بازار منتقل شد. اما این شوک هیچ تاثیر عملی بر بازار نداشت. پیش‌بینی می‌شود بازار بعد از مدت کوتاهی به وضعیت قبل خود برگردد. البته با توجه به همه عوامل تاثیرگذار در قیمت‌ها، به نظر می‌رسد خودرو در بازار گران می‌شود.

همچنین مطالعه کنید:

بنزین سوپر در شهرستان‌ها کمیاب است/ کسری توزیع بنزین در جایگاه‌های مناطق گرمسیر

به گزارش کسب و کار نیوز، همایون صالحی با اشاره به روند فزاینده مصرف بنزین …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.