صفحه اصلی / اقتصادی / نوسان قیمت سکه در کانال ۱۳ میلیون تومانی
نوسان قیمت سکه در کانال ۱۳ میلیون تومانی

۲۳ فروردین‌ماه ۱۴۰۱؛

نوسان قیمت سکه در کانال ۱۳ میلیون تومانی

قیمت سکه امروز (سه‌شنبه، ۲۳ فروردین‌ماه ۱۴۰۱) با افزایش ۳۰ هزار تومانی نسبت به روز گذشته به ۱۳ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان رسید.

به گزارش کسب وکار نیوز به نقل از  خبرنگار اقتصادی ایرنا، در ساعت ۱۴ امروز ارزش هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید به ۱۳ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان رسید. سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم نیز با قیمت ۱۳ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان معامله شد.

همچنین امروز نیم‌سکه بهار آزادی هفت میلیون و ۴۵۰ هزار تومان، ربع سکه چهار میلیون و ۳۰۰ هزار تومان و سکه یک گرمی ۲ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان قیمت خورد.

علاوه بر این، در بازار طلا نیز نرخ هر گرم طلای ۱۸ عیار به یک میلیون و ۳۲۱ هزار تومان رسید و قیمت هر مثقال طلا نیز پنج‌ میلیون و ۷۲۶ هزار تومان شد.

اُنس جهانی طلا نیز با قیمت یک‌هزار و ۹۵۰ دلار و ۹۶ سنت معامله شد.

به گزارش ایرنا، رشد بهای انس جهانی طلا پس از جنگ روسیه و اوکراین رکورد جدید قیمتی را برای این فلز زرد ثبت کرد و این امر بر قیمت انواع سکه و طلا در بازار داخل نیز تاثیر گذاشته و موجب افزایش قیمت فلز زرد در داخل کشور شده است. سکه طرح جدید در ماه‌های پایانی سال گذشته در کانال ۱۱ و ۱۲ میلیون تومان نوسان داشته و این رویه در سال جدید نیز ادامه داشت و از روز یکشنبه وارد کانال ۱۳ میلیون تومان شد.

همچنین مطالعه کنید:

دانشگاه‌ها برای ایجاد ناحیه نوآوری کپی کاری نکنند/ لزوم حمایت بخش خصوصی از ناحیه نوآوری

به گزارش کسب و کار نیوز، روح الله دهقانی فیروزآبادی در مراسم افتتاحیه ناحیه نوآوری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.