صفحه اصلی / اقتصادی / نمایشگاه بین‌المللی اقتصاد دیجیتال و بلاکچین برگزار می شود
نمایشگاه بین‌المللی اقتصاد دیجیتال و بلاکچین برگزار می شود

در خردادماه ۱۴۰۱؛

نمایشگاه بین‌المللی اقتصاد دیجیتال و بلاکچین برگزار می شود

اولین کنفرانس علمی تخصصی، بین‌المللی و نمایشگاه بین‌المللی رمز ارزش، رمز پول، متاورس، بلاکچین، اقتصاد دیجیتال، تجهیزات و صنایع وابسته (متاراد) در خرداد ماه ۱۴۰۱ برگزار می شود.


به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از مهر به نقل از مرکز کار ایران، متاراد؛ اولین و بزرگترین رویداد بین‌المللی کشور در حوزه اقتصاد دیجیتال، متاورس و بلاکچین است که به صورت همزمان در دو بخش کنفرانس بین‌المللی و نمایشگاه بین‌المللی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران با همکاری و حمایت معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه، مجلس شورای اسلامی، مرکز کار ایران، سازمان متخصصین و مدیران ایران، وزارت صنعت، معدن و تجارت، سازمان توسعه تجارت ایران، دانشگاه صنعتی خواجه نصیر الدین طوسی، شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران و سایر سازمانها و دستگاه‌های مرتبط برگزار خواهد شد.

سعید سمیعی رئیس مرکز کار ایران و دبیر نمایشگاه و کنفرانس در همین رابطه اظهار کرد: این رویداد به همت مرکز کار ایران و هماهنگی با سایر دستگاه‌ها و سازمان‌های مرتبط با موضوع کنفرانس و نمایشگاه برای اولین بار در کشور برگزار خواهد شد که پیش‌بینی شده است با استقبال بسیار خوبی از سوی فعالان حوزه اقتصاد دیجیتال، متاورس، بلاکچین، رمز ارزها و رمز ارزش‌ها روبرو شود.

سمیعی افزود: بررسی زوایای مختلف مربوط به سیاست‌گذاری، حمایت، هدایت، نظارت، اجرا و ساز و کارهای پیشگیری از وقوع جرایم در حوزه اقتصاد دیجیتال از اهم برنامه‌های پیش بینی شده در این رویداد است که توسط سازمان‌های مربوطه معرفی خواهد شد.

دبیر نمایشگاه و کنفرانس بین‌المللی متاراد ادامه داد: حضور شرکت‌ها و سازمان‌های مرتبط با بخش تکنولوژی‌های نوین مالی، تدارکاتی و پشتیبانی از نقاط قوت نمایشگاه خواهد بود که در این بخش ضمن معرفی برترین شرکت‌های فعال در فین تک، از دست اندرکاران موفق این حوزه‌ها تقدیر ویژه‌ای بعمل خواهد آمد.

رئیس مرکز کار ایران افزود: نقش اقتصاد دیجیتال در چگونگی پیشبرد اهداف و برنامه‌های بنگاه‌های اقتصادی، صنعتی و بازرگانی کشور از دیگر مباحثی است که در این رویداد به آن پرداخته خواهد شد.

به گفته رئیس مرکز کار ایران و دبیر نمایشگاه متاراد، علاقمندان برای حضور در نمایشگاه می‌توانند با مراجعه به وب سایت دبیرخانه این رویداد نسبت به ثبت نام برای حضور در نمایشگاه و کنفرانس بین‌المللی متاراد اقدام نمایند.

همچنین مطالعه کنید:

واردات انرژی پاکستان از ایران تسهیل می‌شود

به گزارش کسب و کار نیوز، دولت پاکستان که ذخایر ارزی خارجی چندانی برای پوشش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.