صفحه اصلی / اجتماعی / جامعه و شهری / تامین اقلام و کالاهای اساسی ماه رمضان/تشدید نظارت بر بازار میوه
تامین اقلام و کالاهای اساسی ماه رمضان/تشدید نظارت بر بازار میوه

معاون استاندار تهران تاکید کرد

تامین اقلام و کالاهای اساسی ماه رمضان/تشدید نظارت بر بازار میوه

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران گفت: دستگاه‌های نظارتی و بازرسی تمرکز خود را بر بازار میوه تشدید کنند و براساس قانون با هرگونه تخلف برخورد صورت گیرد.


به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا، حشمت اله عسگری در اولین جلسه کمیسیون تنظیم بازار استان در سال جاری ضمن تقدیر از عملکرد دستگاه های اجرایی و نظارتی ذی ربط در زمینه تنظیم بازار به ویژه در ماه پایانی سال اظهار داشت: با تصمیمات اتخاذ شده و پیگیری دستگاه های نظارتی و بازرسی در طول ایام سال جدید شاهد تعادل و ثبات نسبی بر بازار و قیمت ها بودیم.

وی افزود: کالاهای اساسی مورد نیاز مردم در ایام نوروز در سطح بازار به اندازه کافی وجود داشت و با تداوم این روند در ماه مبارک رمضان جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران با اشاره به سهمیه های توزیعی کالاهای اساسی در سطح استان تاکید کرد: این سهمیه ها نباید در اختیار عده ای محدود قرار گیرد که منجر به سوء استفاده‌های خاص در این زمینه شود.

عسگری همچنین از اتحادیه ها، دستگاه های اجرایی ذی ربط و فرمانداران شهرستان های استان خواست در انتخاب و تعداد مباشرین توزیع اقلام و کالاهای سهمیه ای دقت لازم را به خرج داده تا علاوه بر توزیع مناسب کالا مانع از سودجویی شود.

بر اساس گزارش روابط عمومی استانداری تهران، وی با اشاره به نامتعارف بودن قیمت برخی اقلام میوه در بازار افزود: دستگاه‌های نظارتی و بازرسی تمرکز خود را بر بازار میوه تشدید کنند و براساس قانون با هرگونه تخلف برخورد صورت گیرد.

همچنین مطالعه کنید:

هزینه ماهانه سبد معیشت کارگران از ۹ میلیون تومان فراتر رفت

نماینده کارگران در شورای عالی کار از برگزاری نشست شورای عالی کار در روز سه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.