صفحه اصلی / اسلایدر / سیگنال مهم وزیر خارجه به بازار سکه/ سکه بازان خرید سکه را متوقف کردند؟
سیگنال مهم وزیر خارجه به بازار سکه/ سکه بازان خرید سکه را متوقف کردند؟

سیگنال مهم وزیر خارجه به بازار سکه/ سکه بازان خرید سکه را متوقف کردند؟

کسب و کار نیوز- شب گذشته در معاملات پشت خطی قیمت دلار هم مسیر کاهش را دنبال کرد ، با این وجود به نظر می رسد که در بازار امروز از یک سو سطح معاملات سکه پایین باقی بماند و در سوی دیگر، جا به جایی قیمتی زیادی در برای قیمت سکه صورت نگیرد.

به گزارش کسب و کار نیوز ، بازار سکه روز گذشته آرایش نزولی به خود گرفت و قیمت سکه پایین رفت. این فلز زرد رنگ دیروز ۹۰ هزار تومان از ارزش خود را از دست داد و با ۱۲ میلیون  و ۴۱۰ هزار تومان معامله شد. این کاهش قیمت درحالی اتفاق افتاد که بازار ارز تهران هم شاهد کاهش قیمت دلار بود . نرخ دلار دیروز به کانال ۲۶ هزار تومان عقب نشینی کرد.

پیام امیر عبداللهیان به بازار سکه

روز گذشته امیر عبداللهیان ، وزیر امور خارجه درباره برجام گفت: ما در مذاکرات به توافق نزدیک هستیم و پیشنهادات مان را در مورد موضوعات باقی‌مانده از طریق مذاکره کننده ارشد اتحادیه اروپا به طرف آمریکایی منتقل کرده ایم و اکنون توپ در زمین آمریکاست. برخی از تحلیگران بازار سکه معتقدند  با این پیام سکه بازان ترجیح  دادند از تاکتیک صبر استفاده می کنند و کمتر دست به خرید بزنند.

کاهش قیمت سکه در معاملات پشت خطی

شب گذشته در معاملات پشت خطی قیمت دلار  هم مسیر کاهش را دنبال کرد ، با این وجود به نظر می رسد که در بازار امروز  از یک سو سطح معاملات سکه پایین باقی بماند و در سوی دیگر، جا به جایی قیمتی زیادی در برای قیمت سکه صورت نگیرد.

همچنین مطالعه کنید:

ریزش قیمت سکه در بازار/ چگونه قیمت سکه ۴ میلیون تومان ریخت؟

به گزارش کسب و کار نیوز، بررسی نمودار قیمت سکه در بازار، از ریزش دوباره …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.