صفحه اصلی / استارت آپ‌ و دانش‌بنیان‌ / اجرای بیش از ۳۰۰ پروژه نانو فناوری مورد نیاز صنعت
اجرای بیش از ۳۰۰ پروژه نانو فناوری مورد نیاز صنعت

اجرای بیش از ۳۰۰ پروژه نانو فناوری مورد نیاز صنعت

کسب و کار نیوز- شبکه تبادل فناوری نانو طی فعالیت خود از سال ۹۴، تاکنون به ۵هزار شرکت دانش بنیان خدماتی در زمینه توسعه محصول ارائه کرده که منجر به اجرای ۳۰۰ پروژه فناورانه نانویی در صنعت شده است.

به گزارش کسب و کار نیوز ، شبکه تبادل فناوری نانو برای رفع تقاضاهای شرکت‌های صنعتی موجود بر پایه فناوری‌های توسعه‌یافته داخلی ایجاد شده است. شبکه تبادل فناوری در سال ۹۴ با هدف شناسایی ظرفیت‌‎ها، حمایت، تسهیل‎گری، مدیریت و پیگیری در فرایند تبادل فناوری؛ ذیل ستاد توسعه ‎فناوری‎ نانو معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری شکل گرفته است.

این شبکه با ارائه خدمات به ۳۰۰ شرکت نانویی و ارائه راه‎ حل برای مسائل صنعتی کار خود را آغاز کرد و امروز با گسترش فعالیت خود در زمینه توسعه بازار محصولات و خدمات به بیش از ۵ هزار شرکت دانش‌بنیان، فعالیت دارد.

در این شبکه، ۴۴ کارگزار تبادل فناوری‌نانو مشغول فعالیت هستند که تا نیمه اسفندماه سال گذشته، ۳۸ هزار و ۲۸ تقاضای صنعتی احصا شد و ۳۴۷ پروژه موفق تبادل فناوری نانو بین فناوران و شرکت‌های صنعتی درکشور به اتمام رسید.

چالش فناوری و نوآوری یک رقابت با هدف توسعه راه‌حل‌های فناورانه برای حل مشکلات بنگاه‌های صنعتی یا توسعه خدمات و محصولات نوآورانه است. در این نوع مسابقات، شرکت‌های صنعتی خصوصی یا دولتی می‌توانند مناسب‌ترین راه‌حل‌های فناورانه را برای غلبه بر مشکلات فناورانه خود بیابند.

همچنین مطالعه کنید:

بنزین سوپر در شهرستان‌ها کمیاب است/ کسری توزیع بنزین در جایگاه‌های مناطق گرمسیر

به گزارش کسب و کار نیوز، همایون صالحی با اشاره به روند فزاینده مصرف بنزین …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.