صفحه اصلی / اسلایدر / نیمی ازمشترکان بسیار پرمصرف در سه استان/ویلانشین‌هایی که بیش از ۲۰ برابر الگو برق مصرف می‌کنند
نیمی ازمشترکان بسیار پرمصرف در سه استان/ویلانشین‌هایی که بیش از ۲۰ برابر الگو برق مصرف می‌کنند

نیمی ازمشترکان بسیار پرمصرف در سه استان/ویلانشین‌هایی که بیش از ۲۰ برابر الگو برق مصرف می‌کنند

کسب و کار نیوز- سخنگوی صنعت برق گفت: نیمی از مشترکان بسیار پرمصرف برق در تهران بزرگ، غرب مازندران و مشهد متمرکز شده‌اند.

به گزارش کسب و کار نیوز، مصطفی رجبی مشهدی با اشاره به پایش موقعیت مکانی مشترکان خانگی بسیار پرمصرف برق، اظهار داشت: بر اساس جزئیات آماری از پایش مصرف مشترکان خانگی در ماه‌های اخیر، نیمی از مشترکان بسیار پرمصرف برق تحت پوشش شرکت‌های توزیع شهر تهران، تهران بزرگ، غرب مازندران و مشهد متمرکز شده‌اند. سخنگوی صنعت برق در بیان جزئیات مصرف این دسته از مشترکان گفت: میزان مصرف این بخش از مشترکان برق بیش از ۲۰ برابر الگوی تعیین شده در هر منطقه است.

وی افزود: بر اساس مصوبه برقی هیات دولت، همانگونه که مشترکان کم‌مصرف مطابق جزئیات ارائه‌شده تشویق می‌شوند، مشترکان پرمصرف باید نسبت به صرفه‌جویی در مصرف برق اقدام کنند یا مشمول افزایش قیمت تعرفه برای مازاد استفاده خود از الگوی مصرف شوند. رجبی مشهدی در پاسخ به این سؤال که آیا می‌توان نتیجه گرفت مصرف برق مشترکان بسیار پرمصرف در مکان‌های یادشده مرتبط با ویلاها و تفرجگاه‌های شخصی است، گفت: بر اساس اطلاعات موقعیت مکانی، به احتمال زیاد، بسیاری از مشترکان پرمصرف مرتبط با تفرجگاه‌ها باشند.

همچنین مطالعه کنید:

وزارت بهداشت باید دستورالعمل توزیع دارو از طریق پلتفرم‌ها را به صورت مجزا تدوین کند

به گزارش کسب و کار نیوز، پیش‌نویس «آئین‌نامه اجرایی، ضوابط و اصول حاکم بر اپراتورهای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.