صفحه اصلی / اجتماعی / جامعه و شهری / ستاد کرونا «ممنوعیتی» برای «تردد بین استانی» تصویب نکرده است
ستاد کرونا «ممنوعیتی» برای «تردد بین استانی» تصویب نکرده است

ستاد کرونا «ممنوعیتی» برای «تردد بین استانی» تصویب نکرده است

مدیر روابط عمومی فرمانداری تهران گفت: با توجه به اینکه ستاد ملی کرونا ممنوعیتی برای تردد بین استانی تصویب نکرده است، فعلا شرایط سفر به همان شکل قبل است.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا، ایمان قربانی در جمع خبرنگاران با اشاره به قرمز شدن تعداد زیادی از شهرهای کشور و از جمله تهران درباره محدودیت‌های تردد “از” و “به” استان تهران بیان کرد: با توجه به اینکه ستاد ملی کرونا ممنوعیتی برای تردد بین استانی تصویب نکرده است، فعلا شرایط سفر به همان شکل قبل است.

وی با بیان اینکه اگر مردم دستورالعمل‌های بهداشتی را رعایت کنند، محدودیت‌های جدید ترددی وضع نمی‌شود، افزود: از مردم می‌خواهیم به استان‌های قرمز و نارنجی مسافرت نکنند تا در آینده نزدیک موفق به کنترل سویه جدید بیماری کرونا باشیم.

قربانی با اشاره به اینکه در حال حاضر انجام سفرهای استانی محدودیتی ندارد، گفت: با توجه به شرایط کنونی ابتلاء به کرونا از همه شهروندان می‌خواهیم نسبت به تزریق دز یادآور واکسن کرونا هرچه سریعتر اقدام کنند.

وی تاکید کرد: همه کسانی‌که برای مسافرت اقدام می‌کنند باید ۲ دز واکسن زده باشند و نتیجه تست پی سی آر منفی  داشته باشند زیرا در صورت وضع محدودیت‌های جدید، تزریق دو دز واکسن کنترل می‌شود.

همچنین مطالعه کنید:

ابهامات ورود ارزهای دیجیتال به تجارت خارجی ایران چیست؟/ثبت سفارش واردات با رمز ارزها

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز، کشورهای توسعه یافته نظیر چین و ژاپن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.