صفحه اصلی / اقتصادی / بانک / دیتا سنتر بانک رفاه کارگران افتتاح شد
دیتا سنتر بانک رفاه کارگران افتتاح شد

طی مراسمی با حضور وزیر رفاه؛

دیتا سنتر بانک رفاه کارگران افتتاح شد

طی مراسمی که هم‌زمان با نهمین نشست شورای سیاست گذاری و برنامه‌ریزی تحول راهبردی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از دیتا سنتر بانک رفاه رونمایی شد.

به گزارش کسب و کار نیوز  به نقل از روابط عمومی بانک رفاه طی مراسمی که هم‌زمان با نهمین نشست شورای سیاست گذاری و برنامه‌ریزی تحول راهبردی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به میزبانی بانک رفاه کارگران برگزار شد، دیتا سنتر این بانک توسط عبدالملکی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی افتتاح و از دو محصول جدید این بانک در حوزه خدمات الکترونیکی رونمایی شد.

به گزارش روابط عمومی بانک رفاه کارگران، دیتا سنتر بانک رفاه که امروز افتتاح شد یکی از مجهزترین و پیشرفته‌ترین مراکز فناوری اطلاعات کشور محسوب می‌شود و از ظرفیت فنی ویژه ای در مقایسه با مراکز مشابه برخوردار است.

این گزارش می‌افزاید، «سامانه بتا» به عنوان بستری به منظور تأمین اعتبار بازنشستگان معزز سازمان تأمین اجتماعی و سامانه نئوبانک رفاه با نام «فرا رفاه» نیز نوع جدیدی از بانکداری مبتنی بر فناوری‌های دیجیتال و هوش مصنوعی، محصولات جدید

بانک رفاه کارگران هستند که در کنار افتتاح دیتاسنتر بانک مورد رونمایی قرار گرفتند و بهره‌برداری از آنها رسماً آغاز شد.

لازم به ذکر است، «سامانه بتا» به عنوان یکی از محصولات جدید بانک رفاه کارگران محیط و بستری است که از طریق این بانک در راستای ارائه و تعریف طرح‌های مختلف تسهیلاتی و حمایتی فراهم شده است.

گفتنی است، سامانه نئوبانک رفاه با نام ” فرا رفاه ” نیز نوعی بانک دیجیتال است که به ارائه خدمات غیر حضوری به مشتریان می‌پردازد.

همچنین مطالعه کنید:

کمبود بودجه مانع پرداخت حق مسکن کارگران شده است؟/کارگران معطل صد هزار تومان حق مسکن/هفت ماه قانون‌گریزی برای صد هزار تومان

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز، در همین رابطه یک کارشناس بازار کار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.