صفحه اصلی / سرخط خبرها / قادری: دوگانگی در اجرای طرح نکاشت کنار گذاشته شود

قادری: دوگانگی در اجرای طرح نکاشت کنار گذاشته شود

نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر قرار است که به دلیل اجرای طرح «نکاشت» در استان اصفهان و استان های دیگر پولی پرداخت شود باید به مردم حوزه زرقان نیز پرداخت شده و این دوگانگی‌ها کنار گذاشته شود.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا، جعفر قادری در جلسه علنی امروز (چهارشنبه) مجلس در تذکرات شفاهی خود بیان کرد: وزارت راه و شهرسازی در امضا و اجرای قطعه ۸ آزادراه شیراز – اصفهان اقدام کند و در خصوص قرارداد مشارکتی کمربندی شمال شرق شیراز با توجه به اینکه قرارداد امضا شده است، تسریع کند.

وی در تذکری خطاب به وزیر نفت گفت: از این وزارتخانه می خواهیم خوراک ۱۲۰ هزار بشکه ای پالایشگاه پارس فرایند فارس را برگرداند چرا که سرمایه گذار هزینه کرده است و باید این خوراک برگردانده و تامین شود تا این پالایشگاه توسعه یابد.

نماینده مردم شیراز خطاب به وزارت نیرو اظهار کرد: انتظار داریم در تامین مالی باقیمانده خط دوم انتقال آبی با توجه به سرمایه گذاری های انجام شده اقدام کنند چرا که فقط ۱۴ کیلومتر از این مسیر باقی مانده که تکمیل شود و مردم بتوانند از آن استفاده کنند.

قادری در ادامه افزود: بزرگراه شیراز – عسلویه یکی از بزرگراه های پرتعدد است که هر هفته شاهد تلفات جانی و مالی می باشد، نیاز است وزارت نفت با توجه به اینکه حجم قابل توجه کالا و نیروی انسانی از عسولیه به این سمت منتقل می شود، در این پروژه مشارکت کند.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی در ارتباط با طرح “نکاشت” عنوان کرد: اگر قرار است که به دلیل اجرای این طرح در استان اصفهان و استان های دیگر پولی پرداخت شود چرا نباید به مردم حوزه انتخابیه ام پرداخت شود؟ این دوگانگی ها باید کنار گذاشته شود.

وی در پایان گفت: وزارت راه و شرکت حمل و نقل و پایانه ها باید نسبت به قراردادهای خود در خصوص راه های روستایی اقدام کنند.

همچنین مطالعه کنید:

۳ میلیون کارتخوان بدون تراکنش هستند نه بی هویت!

به گزارش کسب و کار نیوز ، دهقان می گوید: ۱۳ میلیون ابزار پذیرش شامل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *