صفحه اصلی / اقتصادی / راه و شهرسازی / احیاء قراردادهای خرید هواپیما به لغو تحریم‌ها بستگی دارد/تصمیم‌گیری برای ثبت‌نام مجردها در طرح مسکن، آخر هفته
احیاء قراردادهای خرید هواپیما به لغو تحریم‌ها بستگی دارد/تصمیم‌گیری برای ثبت‌نام مجردها در طرح مسکن، آخر هفته

رستم قاسمی:

احیاء قراردادهای خرید هواپیما به لغو تحریم‌ها بستگی دارد/تصمیم‌گیری برای ثبت‌نام مجردها در طرح مسکن، آخر هفته

وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه ایران به دنبال رفع تحریم‌ها و استفاده از فناوری‌های روز دنیاست، گفت: موضوع احیاء قراردادهای خرید هواپیما از ایرباس و بوئینگ قابل پیش‌بینی نیست.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از تسنیم، رستم قاسمی در حاشیه مراسم معارفه رئیس سازمان هواپیمای کشوری در پاسخ به پرسش تسنیم مبنی بر اینکه قرار است از ۸ آذر مذاکرات برجام از سرگرفته شود، آیا به دنبال احیاء قراردادهای خرید هواپیما از ایرباس و بوئینگ هستید، اظهار کرد: این موضوع خیلی قابل پیش‌بینی نیست باید ببینیم برجام به کجا می‌رسد؟ اما جمهوری اسلامی ایران به دنبال رفع تحریم‌ها و استفاده از فناوری‌های روز دنیاست.

وی با بیان اینکه برای قیمت بلیط هواپیما فردا جلسه‌ای با شرکت‌های هواپیمایی داریم، افزود: در دولت سیزدهم بلیط هواپیما، قطار و اتوبوس تغییر نکرده است و هر چه بوده مربوط به قبل است.

وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر اینکه به دنبال کاهش قیمت بلیط هواپیما هستیم از اجرای هوشمند محدودیت‌های سفر از اول آذر امسال خبر داد و گفت: در حال بررسی مشکلات هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران هستیم.

قاسمی در پاسخ به این پرسش که آیا امکان ثبت‌نام مجردها بدون محدودیت سنی در نهضت ملی مسکن فراهم شده است، تصریح کرد: آخر هفته جاری جلسه شورای عالی مسکن با حضور رئیس جمهور برگزار می‌شود و در این باره تصمیم‌گیری خواهیم کرد.

همچنین مطالعه کنید:

منظور: سال آینده فشار مالیاتی بر مردم نداریم

به گزارش کسب و کار نیوز، داوود منظور در گفتگو با رادیو درباره مالیات در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.