صفحه اصلی / اسلایدر / ۴۵۰ میلیون لیتر بیش از سال گذشته در تامین سوخت ظرفیت‌سازی کردیم/ در زمستان کمبود گاز نخواهیم داشت
۴۵۰ میلیون لیتر بیش از سال گذشته در تامین سوخت ظرفیت‌سازی کردیم/ در زمستان کمبود گاز نخواهیم داشت

۴۵۰ میلیون لیتر بیش از سال گذشته در تامین سوخت ظرفیت‌سازی کردیم/ در زمستان کمبود گاز نخواهیم داشت

کسب و کار نیوز- وزیر نفت به بیان توضیحاتی درباره اقدامات این وزارتخانه درباره ظرفیت سازی برای تامین سوخت و همچنین جلوگیری از قطعی گاز در زمستان پرداخت.

به گزارش کسب و کار نیوز ، جواد اوجی وزیر نفت در تشریح نشست امروز یکشنبه ۱۶ آبان‌ماه با نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در نشست امروز گزارشی از وضعیت فروش نفت، میعانات گازی و صادرات محصولات پتروشیمی ارائه شد که خوشبختانه در تمامی این بخش‌ها در مقایسه با سال گذشته رشد و توفیق خوبی داشته‌ایم. ۴۵۰ میلیون لیتر بیش از سال گذشته در تامین سوخت ظرفیت سازی کردیم.

وزیر نفت با اشاره به اینکه در زمینه سرمایه‌گذاری‌های مورد نیاز صنایع نفت و گاز خصوصا صنعت گاز کشور برای ۸ سال آینده به منظور مشاهده افزایش تولید، حفظ و نگهداشت آن گزارشی ارائه شد، ادامه داد: نمایندگان سوالاتی در زمینه تامین قیر به منظور آسفالت جاده‌ها و راه‌های روستایی مطرح کردند که با توجه به نشست‌های هفته گذشته با آقای نیکزاد و سایر دستگاه‌ها توفیقات خوبی حاصل شده است.

وی افزود: وزارت نفت با مشخص کردن قیمت VB تمامی حواله‌ها را بین متقاضیان قیر توزیع کرده و این وزارتخانه به وظیفه خود در لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ عمل کرده است. وزیر نفت در پاسخ به سوالی در خصوص اقدامات وزارت نفت در راستای جلوگیری از قطعی برق و گاز در زمستان، گفت: وزارت نفت با انجام تعمیرات اساسی در پالایشگاه‌ها، خطوط انتقال، ایستگاه‎‌های تقویت فشار و تامین سوخت مایع نیروگاه‌ها و اتخاذ تدابیر مناسب و هماهنگی با وزارت نیرو تمام تلاش خود را می‌کند تا سوخت زمستانه در بخش خانگی تامین شود تا با چالش گاز مواجه نشویم.

همچنین مطالعه کنید:

مالیات بر عایدی سرمایه از کی اجرا می‌شود؟

به گزارش کسب و کار نیوز ، عایدی سرمایه به میزان افزایش ارزش قیمت فروش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.