صفحه اصلی / اسلایدر / زور فولاد به پالایشی‌ها نرسید / شروع سرخ بورس در اولین روز هفته

زور فولاد به پالایشی‌ها نرسید / شروع سرخ بورس در اولین روز هفته

کسب و کار نیوز- در آغاز معاملات این هفته بازار سهام، شاخص کل بورس با افتی یک درصدی در ۳۰ دقیقه ابتدایی مواجه شد. این در حالی است که افت شاخص کل هم‌وزن هم حدود یک درصد است.

به گزارش کسب و کار نیوز، در آغاز معاملات این هفته بازار سهام، شاخص کل بورس با افتی یک درصدی ( ۱۴ هزار واحدی) در ۳۰ دقیقه ابتدایی مواجه شد. این در حالی است که افت شاخص کل هم‌وزن هم حدود یک درصد بود. معاملات امروز بورس در حالی آغاز شده که هفته گذشته شاخص کل نتوانست روند صعودی اول هفته خود را حفظ کند و در نهایت بدون تغییر در کانال یک میلیون و ۴۳۰ هزار واحدی قرار گرفت.

در معاملات امروز سه نماد پارس، شپدیس و شپنا بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص کل بورس داشتند و فولاد هم با اثر مثبت ۳۶۰۰ واحدی نتوانسته از منفی شدن شاخص جلوگیری کند.

با وجود سرخپوشی اکثر گروه‌های بازار، تقریبا در همه گروه‌ها نمادهای سبزپوش هم وجود دارد. در گروه محصولات دارویی هم دلر، با تشکیل صف خرید بیشترین حجم معاملات را به خود اختصاص داده است.پارس با قیمت ۱۹۳۱۰ تومان و پارسان با قیمت ۳۳۶۲ تومان نزدیک به حداقل قیمت روزانه، دو نمادی هستند که از گروه محصولات شیمیایی جزء نمادهای شاخص‌ساز بورس هستند.

ارزش معاملات در ۳۰ دقیقه ابتدایی بازار بیش از یکهزار میلیارد تومان به ثبت رسیده که می‌تواند نکته امیدوارکننده‌ای برای بازار امروز باشد.

 

همچنین مطالعه کنید:

مسدود شدن حساب بانکی ۷۰۰ فعال غیرمجاز ارزی توسط وزارت اطلاعات

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از مهر به نقل از صدا و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *