صفحه اصلی / سیاسی / دولت / رونق بخش تعاون، نقشه راه «وزارت مردم» خواهد بود
رونق بخش تعاون، نقشه راه «وزارت مردم» خواهد بود

وزیر کار:

رونق بخش تعاون، نقشه راه «وزارت مردم» خواهد بود

وزیر کار در پیامی نوشت: ترویج و رونق بخش تعاون در اقتصاد کشور، حضور و بروز اراده مردمی، سهام داری و مالکیت جمعی مردم بر سرمایه های خود، نقشه راه و رسالت وزارت مردم خواهد بود.

حجت الله عبد الملکی در پیامی با تبریک هفته تعاون، این هفته را یادآور نگاه ویژه نظام مقدس جمهوری اسلامی به تجلی اقتصاد مردمی دانست.

در پیام وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی آمده است: هفته تعاون، یادآور جایگاه و نگاه ویژه نظام مقدس جمهوری اسلامی به مشارکت و حضور اثربخش مردم در اقتصاد و تجلی اقتصاد مردمی است. روح تعاون و توصیه به همکاری را به وضوح می‌توان در آموزه‌های دین مبین اسلام و قرآن کریم مشاهده کرد، کما اینکه تعاون، همکاری و وحدت مردم در بخش‌های مختلف، زمینه ساز انقلاب شکوهمند اسلامی و حاکمیت مردم بر کشور بوده است. تعاونی‌ها را می‌توان به عنوان قالبی مردم محور و نشأت گرفته از خواست و اراده مردم برای غلبه تأمین نیاز جمعی بر فردگرایی و اصالت سرمایه دانست. امروزه تعاون در اقتصاد کشور دارای اهمیتی ویژه و نمایان است که نمود آن را می‌توان در سیاست‌های ابلاغی مقام معظم رهبری در خصوص اصل ۴۴ به خوبی مشاهده کرد.

در بخش دیگری از این پیام تاکید شده است: بی شک اجرای این سیاست‌ها و ترویج و رونق بخش تعاون در اقتصاد کشور، حضور و بروز اراده مردمی، سهام داری و مالکیت جمعی مردم بر سرمایه‌های خود، نقشه راه و رسالت وزارت مردم خواهد بود.

این پیام می‌افزاید: ضمن تبریک و پاسداشت هفته تعاون از تمامی زحمت کشان این عرصه؛ همکاران و خدمت گزاران مردم در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و هم چنین تعاون گران عزیز که بار اصلی این بخش را به دوش می کشند قدردانی می‌کنم و از درگاه احدیت منان برای ایشان توفیق روز افزون مسالت می‌نمایم.

همچنین مطالعه کنید:

منظور: سال آینده فشار مالیاتی بر مردم نداریم

به گزارش کسب و کار نیوز، داوود منظور در گفتگو با رادیو درباره مالیات در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.